رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

محرومیت‌زدایی از برنامه‌های مهم سپاه کردستان است - نمایش محتوای خبر

 

 

محرومیت‌زدایی از برنامه‌های مهم سپاه کردستان است

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان گفت:

محرومیت‌زدایی از برنامه‌های مهم سپاه کردستان است

سردار محمد حسین رجبی فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان در نشست صمیمی با بسیجیان شهرستان مریوان و سروآباد که در حسینیه ثارالله سپاه مریوان برگزار شد اظهار داشت: بهای سنگینی برای این امنیتی که ایجاد شده پرداخت کردیم و نباید آن را فراموش کنیم.

وی با اشاره به اینکه بسیج در همه زمینه‌ها با صلابت و قدرت تمام در حل مشکلات پیش‌قدم است گفت: یادآوری سختی‌های گذشته می‌تواند ما را به آینده‌ای خوب و پیشرفته هدایت کند.

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان تصریح کرد: شهر مریوان و سروآباد ترکیب جمعیتی و قومیتی نزدیکی باهم دارند و در سایه لطف خداوند و خون پاک شهیدان، همت بلند پیشکسوتان و بسیجیان همیشه در صحنه و همچنین خانواده معظم شهدا امنیت برقرار است و همه باید قدردان آن باشیم که این استقامت و ماندگاری حفظ شود.

وی گفت: شهرهای مریوان و سروآباد باید برای دیگر شهرستان‌های استان الگو باشند چون سختی‌هایی که مردم در اینجا کشیده‌اند مردم دیگر شهرستان‌ها متحمل نشده‌اند.

سردار رجبی افزود: مردم اینجا به نظام وفادار و عاشق اهل بیت هستند و به تعالیم مترقی اسلام دلبسته‌اند و در دوران جنگ و ناامنی‌های اشرار و ضدانقلاب در منطقه سختی‌های تحمل کردند و همین تحمل و پایداری آنها این امنیت را رقم زده است.

وی با اشاره به اقتداری که جمهوری اسلامی در دنیا ایجاد کرده است اظهار کرد: اگر استقامت مردم نبود ما به این نقطه از اطمینان دست پیدا نمی‌کردیم و قطعا این نتایج حاصل نمی‌شد.

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان با اشاره به اینکه محرویت زدایی باید در در همه بخش‌ها ساری و جاری باشد گفت: در حال حاضر برنامه توسعه دهستان‌ها در دست اجرا است و در این رابطه هم محرویت زدایی در یکی از دهستان‌های مریوان و سروآباد در دستور کار سپاه قرار گرفته و ماموریت و هدف ما این است که دهستان‌ها را از محرومیت در بیاوریم.

منبع خبرگزاری: تسنیم