سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

ماموستا خالدی: حمله موشکی سپاه پاسخ محکم و دندان‌شکنی برای داعش بود - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

ماموستا خالدی: حمله موشکی سپاه پاسخ محکم و دندان‌شکنی برای داعش بود

ماموستا خالدی: حمله موشکی سپاه پاسخ محکم و دندان‌شکنی برای داعش بود


حضور مقتدرانه نیروهای انقلابی سپاه "مایه حفظ شرف، آبرو و ناموس ایران است

ماموستا خالدی: حمله موشکی سپاه پاسخ محکم و دندان‌شکنی برای داعش بود

ماموستا معروف خالدی ، با اشاره به عظمت نظام و انقلاب اظهار داشت: اقتدار نظام جمهوری اسلامی در منطقه نه تنها برای ایرانیان بلکه برای تمام ملت‌های آزادیخواه و مظلوم جهان "مایه دلگرمی" است.

وی گفت: حضور مقتدرانه و هوشمندانه نیروهای انقلابی سپاه پاسداران به‌راستی "مایه حفظ شرف، آبرو و ناموس ایران و سایر کشورها" است.

امام جمعه دیواندره با اشاره به حمله موشکی ایران به مقر تروریست‌های تکفیری در دیرالزور سوریه تصریح کرد: این حمله موشکی چون از استان کردستان و کرمانشاه انجام شد نشانه «وحدت و یکدلی» و برای حامیان داعش و کسانی که می‌خواهند به امنیت ایران ضربه وارد کنند، واقعاً پاسخ محکم و دندان‌شکنی بود.

وی گفت: این پاسخ دندان‌شکن به‌معنای آن بود که اگر تروریسم و حامیان داعش بخواهند حرکتی کنند با حمله موشکی ایران مواجه می‌شوند.

ماموستا خالدی افزود: حمله موشکی سپاه تنها جزء و گوشه‌ای از دریای قدرت نظامی و موشکی ایران بود و برای کشورهایی که با ایران دشمنی دارند اخطاری بود و چنانچه بخواهند حرکتی انجام بدهند با پاسخ‌های محکم‌تر مواجه می‌شود.

وی با بیان اینکه ایران هیچ تجاوزی را بدون پاسخ نمی‌گذارد، اظهار کرد: حمله موشکی سپاه به به مقر تروریست‌های تکفیری داعش در دیرالزور سوریه بزرگ‌ترین ضربه و هزینه برایشان داشت و به‌راستی اگر دوباره کوچک‌ترین حرکتی انجام بدهند این‌بار با پاسخ کوبنده‌تر، محکم‌تر و قاطعانه‌تر نیروهای سپاه پاسداران و مردم ایران مواجه می‌شوند.

 

آدرس کوتاه :