سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

لقب سربازان گمنام به حق شایسته نیروهای وزارت اطلاعات است. - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

لقب سربازان گمنام به حق شایسته نیروهای وزارت اطلاعات است.

لقب سربازان گمنام به حق شایسته نیروهای وزارت اطلاعات است.


امام جمعه موقت سنندج:

لقب سربازان گمنام به حق شایسته نیروهای وزارت اطلاعات است.

به گزارش واحد خبر سنندج، ماموستا امین راستی در خطبه‌های نماز جمعه سنندج به فضیلت‌های ماه شعبان و رمضان اشاره کرد و با عنوان این مطلب که ماه شعبان مقدمه ورود به ماه رمضان است، اظهار داشت: براساس احادیث رسول اکرم(ص)، ماه رمضان ماه صبر و شکیبایی است و هر کس در ماه رمضان این دو خصیصه را رعایت کند، به بهشت وارد می‌شود.

امام جمعه موقت سنندج در ادامه با یادآوری نعمت امنیت و لازمه آن برای زندگی انسان‌ها، گفت: امنیت یکی از نعمت‌های بزرگ الهی است که بدون آن زندگی امکان‌پذیر نیست.

وی همچنین با اشاره به روز سربازان گمنام امام زمان(عج) و نقش آنان در ایجاد امنیت و آرامش برای زندگی مردم، گفت: لقب سربازان گمنام به حق شایسته نیروهای وزارت اطلاعات است چرا که با مجاهدت‌های خاموش به صورت شبانه‌روز در زمینه تامین امنیت و آسایش مردم تلاش می‌کنند.

راستی اضافه کرد: کاری که سربازان وزارت اطلاعات بدون توقع و چشم‌داشت در راستای امنیت انجام می‌دهند شایسته تقدیر است و ما باید از این همه تلاش آنان قدردانی کنیم.

وی خاطرنشان کرد: با نگاهی به بحران‌ کشورهای همسایه و از جمله سوریه و عراق، اهمیت نعمت امنیت برای ما مسجل می‌شود و این حاصل تلاش‌هایی است که سربازان گمنام انجام می‌دهند.

امام جمعه موقت سنندج افزود: دشمنان به دنبال آن هستند تا اسلام را در قالب اعمال جنایتکارانه گروهک تروریستی داعش به دنیا نشان دهند تا از گرایش مردم در آمریکا و اروپا به اسلام جلوگیری کنند.

راستی همچنین رژیم فاسد و جعلی صهیونیستی را سرسخت‌ترین دشمن مسلمانان عنوان کرد و گفت: آنان برای لطمه‌زدن به اسلام از هیچ توطئه‌ای دریغ نخواهد کرد.

وی در پایان گفت: خداوند وعده کرده است که اسلام بر جهان حکومت خواهد کرد و اسلام باید به دست صالحین بیفتد، یعنی کسانی که ایمان به خداوند دارند و عمل صالح انجام می‌دهند.

آدرس کوتاه :