جهش تولید | دوشنبه، ۶ بهمن ۱۳۹۹

لزوم بهره مندی ازتمامی ظرفیتها برای مشارکت حداکثرمردم درانتخابات - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

لزوم بهره مندی ازتمامی ظرفیتها برای مشارکت حداکثرمردم درانتخابات

لزوم بهره مندی ازتمامی ظرفیتها برای مشارکت حداکثرمردم درانتخابات


فرماندار شهرستان دیواندره تاکید کرد:

جعفر توان شامگاه دوشنبه در سومین جلسه ستاد انتخابات این شهرستان که به منظور هماهنگی و برنامه ریزی لازم در انتخابات سال آینده تشکیل شد، گفت: مهم ترین هدف ستاد انتخابات شهرستان، فراهم ساختن زمینه مشارکت مردم در انتخابات است.

وی برتاکیدبر ضرورت پرهیز از هر اقدامی که اعتماد مردم را خدشه دار کند، اظهارداشت: باید تمامی ظرفیت های شهرستان برای مشارکت حداکثری اقشار مختلف مردم به ویژه در روستاها بکار گرفته شود.

وی بیان کرد: برنامه ریزی‌های لازم برای اطلاع رسانی مؤثر در روستاها صورت گیرد و شرایط و امکانات مناسب برای ثبت نام از داوطلبین شوراهای اسلامی در بخشداری‌ها پیش بینی شود.

رییس ستاد انتخابات شهرستان دیواندره از اقدامات لازم برای تهیه لوازم و امکانات مورد نیاز برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا خبر داد و بر مشارکت و استفاده از افراد توانمند در ستاد انتخابات شهرستان تاکید کرد.

وی خواستار همکاری تمامی ادارات و سازمان های دولتی در راستای برگزاری انتخاباتی باشکوه در شهرستان دیواندره شد و افزود: انتظار می رود که شاهد خلق حماسه ای ماندگار از سوی مردم در انتخابات اردیبهشت سال آینده باشیم.

در جریان برگزاری این نشست، هر کدام از مسئولان و روسای کمیته های زیرمجموعه ستاد انتخابات شهرستان سنندج به بیان گزارشی از اقدامات و برنامه های صورت گرفته پرداختند

 

آدرس کوتاه :