جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

لزوم بهره‌گیری از فرهنگ و آداب و رسوم مردم در تولید برنامه¬های تلویزیونی - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

لزوم بهره‌گیری از فرهنگ و آداب و رسوم مردم در تولید برنامه¬های تلویزیونی

لزوم بهره‌گیری از فرهنگ و آداب و رسوم مردم در تولید برنامه¬های تلویزیونی


در جلسه شورای اداری صدا و سیمای مرکز کردستان

لزوم بهره‌گیری از فرهنگ و آداب و رسوم مردم در تولید برنامه¬های تلویزیونی

معاون امور مجلس و استانهای سازمان صداوسیما دیروز در جلسه شورای معاونین و مدیران صداوسیمای مرکز کردستان با بیان اینکه امروز دشمنان ایران اسلامی با بزرگنمایی تفاوت‌های قومی و مذهبی در نقاط مختلف کشور قصد ضربه زدن به نظام را دارند گفت: صداو سیما در راستایی پرداختن به نقاط مشترک اقوام و برجسته کردن فرهنگ‌های اقوام مختلف ایران اسلامی در راستایی تقویت وحدت در کشور تلاش کند.

حجت‌الاسلام والمسلمین موسوی مقدم در سخنانی به جایگاه ارزشمند صدا وسیمای مرکز کردستان در بین سایر مراکز کشور اشاره کرد و گفت: هم‌اکنون صداوسیمای مرکز کردستان بر تارک مراکز استانی می‌درخشد و این جایگاه باید حفظ شود.

وی همچنین تأکید کرد توجه به اصل بی طرفی درانتخابات و پرهیز از حاشیه و آماده کردن زمینه حضور حداکثری در انتخابات از مهمترین سیاست‌های رسانه ملی است.

 معاون امور مجلس و استان‌های سازمان صداوسیما گفت: در صورت آمادگی مرکز کردستان می توانیم سیستم شبکه های تعاملی را در این مرکز راه اندازی کنیم.

مدیرکل صداوسیمای مرکز کردستان نیز در این جلسه از عزم این مرکز برای زیر پوشش بردن تمامی روستاهای استان به سیستم دیجیتال خبر داد و گفت: در صورت تأمین اعتبار در سال آینده 100درصد روستاهای استان می توانند از این سیستم بهره‌مند شوند.

وی گفت: مرکز کردستان با اتخاذ شیوه‌های خلاقانه در بستر بضاعت و پشتوانه فرهنگی و آیینی جغرافیایی منطقه توانسته است در دل خانواده و آحاد جامعه جای بگیرد و مردم به برنامه‌های شبکه تعلق خاطر پیدا کنند.

آقای امان‌الهی با بیان اینکه هم‌اکنون 100 درصد جمعیت شهری و 60 درصد جمعیت روستایی از سیستم دیجیتال بهره مند هستند افزود: رضایت‌مندی مخاطب از اهداف صداوسیمای مرکزکردستان است.

در این جلسه جمعی از معاونین و مدیران صداوسیمای مرکز کردستان گزارشی از عملکرد حوزه مربوطه ارائه کردند.

آدرس کوتاه :