رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۵ تیر ۱۳۹۸

لزوم ارائه خدمت رسانی مناسب به مسافران نوروزی در استان کردستان - نمایش محتوای خبر

 

 

لزوم ارائه خدمت رسانی مناسب به مسافران نوروزی در استان کردستان

مدیر کل میراث فرهنگی کردستان:

لزوم ارائه خدمت رسانی مناسب به مسافران نوروزی در استان کردستان

به گزارش واحد خبر سنندج، سید محسن علوی در جریان بازدید از مراکز اسکان مسافران نوروزی استان کردستان اظهار داشت: ارائه خدمت رسانی به مسافران نوروزی در استان کردستان یکی از اولویت های اصلی است و در همین راستا باید از تمامی ظرفیت های در اختیار بهره برداری شود.

وی با اشاره به همکاری ادارات و سازمان های دولتی در قالب ستاد خدمات سفر، بیان کرد: خوشبختانه همکاری خوبی ایجاد شده است و انتظار می رود که این همکاری و تعامل تا پایان تعطیلات ادامه داشته باشد.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کردستان افزود: نظارت ویژه ای بر فعالیت های مختلف ستاد خدمات سفر در استان کردستان صورت گیرد و سازمان های مختلف مسئول در این زمینه همکاری خوبی داشته و دارند.

در جریان این بازدید علاوه بر مدیر کل میراث فرهنِگی، صنایع دستی و گردشگری کردستان، مدیرکل ستاد بحران استان، معاون پشتیبانی آموزش و پرورش کردستان و تنی چند از مسئولین استانی حضور دارند.

طی این بازدید که از محل ستاد اسکان آموزش و پرورش استان، موزه مردم شناسی خانه کرد، مراکز اطلاع رسانی و عمارت خسرواباد صورت گرفت از نزدیک با شیوه خدمات رسانی کارکنان بخشهای مختلف ستاد به گردشگران داخلی و خارجی نظارت نمودند.  

آرتیکاس اقبال مدیرکل ستاد بحران استان نیز ضمن تشکر از کلیه مراکز خدمات رسان ابراز امیدواری کرد: این خدمات منشاء خیر و برکت برای مردم استان باشد.

وی گفت: باید با هماهنگی مناسب این روند خدمت رسانی به مسافران نوروزی در استان کردستان ادامه داشته باشد و در کنار این مهم نظارت و بازرسی ها نیز باید با جدیت دنبال شود.

معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت مدیر کل آموزش و پرورش استان کردستان نیز در جریان این بازدید، اظهار داشت: آموزش و پرورش استان همواره با تمام توان در خدمت گردشگران ورودی و مردم استان است و در سال جاری نیز به مثابه سالهای قبل به این امر مهم بنا به وظیفه خود عمل نموده است.