جهش تولید | شنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۹

لحظاتی شاد و مفرح برای مخاطبان رادیو در روزهای کرونایی - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

لحظاتی شاد و مفرح برای مخاطبان رادیو در روزهای کرونایی

لحظاتی شاد و مفرح برای مخاطبان رادیو در روزهای کرونایی


رادیو کردستان؛

لحظاتی شاد و مفرح برای مخاطبان رادیو در روزهای کرونایی

برنامه ی رادیویی " نوقله کوردی " که از تولیدات صدای مرکز کردستان است، توانسته بعد از سالها، همچنان پویایی و تازگی خود را در دل مخاطبانش حفظ کند.

به گفته ی سرپرست معاونت صدای مرکز کردستان، این برنامه شامل بخش های نمایش و داستانهای کوتاه طنز، مُشاعره وترانه های طنز و مسابقه ی رادیوی به وبژه مسابقه ی تلفنی خوانندگی، به صورت زنده همه روزه به جز روز های جمعه، ساعت 10 و رُبع به مدت 55 دقیقه، تقدیم شنوندگانِ رادیو کردستان می شود.

شریفیان اجرای زنده ی نمایش های رادیویی را، از قابلیت های منحصر به فرد این برنامه عنوان کرد و افزود؛ " نوقله کوردی " حاصل تلاش نُخبگان و صداپیشگانِ باسابقه ی صدای مرکز کردستان با هنرمندی علی رحمانی به عنوان تهیه کننده، نویسنده و کارگردان این برنامه ی طنزِ پُر مخاطب است.

شورش صالحی، زاهد زندی، جمیله عُذیری، پریسا قلی پور، آرام بهمنی و حسین مرادی ( بازیگر نقش پژمان در سریال نون خ ) بازیگران این مجموعه هستند و آزاد پیرخضری مجری گری این برنامه را برعهده دارد.   

بر اساس آخرین نظر سنجی مرکز تحقیقات صدا وسیما در بهار 1399 این برنامه با 91 درصد، پُر مخاطب ترین برنامه ی رادیویی شناخته شده است.

آدرس کوتاه :