رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۴ تیر ۱۳۹۸

كارگران ستون های اقتصادی كشور هستند - نمایش محتوای خبر

 

 

كارگران ستون های اقتصادی كشور هستند

فرماندار بانه عنوان کرد:

كارگران ستون های اقتصادی كشور هستند

راشد عزیری در آیین تجلیل از كارگران نمونه شهرستان بانه كه با حضور جمعی از مسئولین این شهرستان به مناسبت روز جهانی كارگر برگزار شد، افزود: كارگران مهمترین فعالان اقتصادی و اجتماعی جامعه محسوب می شوند و چرخه های تولید و اقتصاد كشور با بهره گیری از وجود این افراد می چرخد.
او با اشاره به مقام و منزلت كارگر در اسلام افزود: كارگر در اسلام مقام و جایگاه والایی دارد و پیامبر (ص) اسلام بر دست پینه بسته كارگران بوسه زده است.
وی خاطر نشان كرد: باید همه روز از كارگران تجلیل شود چرا كه كارگران در سخت ترین شرایط كار در راستای رفاه اجتماعی و ارائه خدمات بهتر كار می كنند.
عذیری گفت: در سال جاری به مناسب هفته كارگر از 37 نفر از كارگران و تعاونگران نمونه در سه واحد كارگری و تولیدی تعاونی صنعت گران، ماشین آلات شهرداری و شركت عمران شمس سد عباس آباد تجلیل می شود.
در ادامه این مراسم رئیس اداره كار تعاون و رفاه اجتماعی بانه با تبریك به مناسب روز جهانی كارگر، گفت: نقش و جایگاه كارگران در همه بخش های اقتصادی و اجتماعی كشور بر كسی پوشیده نیست.
حمید ساعدپناه افزود: چرخه های اقتصادی كشور را كارگران توانمند و آگاه جامعه می چرخانند و رونق افتصادی در دست كارگران است.
وی خاطر نشان كرد: كارگر در اسلام نقش و جایگاه خاصی دارد و پیامبر (ص)اسلام همواره به احترام از كارگران تاكید داشته و بر دست كارگر بوسه زده است.
وی گفت: كارگران و تعاونگران نمونه توسط سه واحد تولید خدماتی معرفی شده كه واحد ماشین آلات شهرداری 16 نفر، تعاونی صنعتگران دو نفر و كارگاه سد عباس آباد 19 نفر از كارگران و تعاونگران نمونه را معرفی كردند كه با حضور فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان بانه از آنها تجلیل شد.
وی با بیان اینكه همه كارگران دارای شاخص های مد نظر معرفی یك كارگر نمونه هستند، افزود: مهمترین شاخص های مورد نظر برای معرفی كارگران نمونه دقت و كارآیی بیشتر، تعهد و وجدان كاری و توجه به فاكتورهای قانون كار بوده است.
به مناسبت روز جهانی كارگر فرماندار بانه به همراه جمعی از مسئولین شهرستان از سه واحد ماشین آلات شهرداری، تعاونی صنعتگران و شركت شمس سد عباس آباد بازید كرد.
بانه در 242 كیلومتری غرب سنندج مركز استان كردستان واقع شده است.

منبع خبرگزاری:ایرنا