جهش تولید | شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۹

قرارگاه عمران و آبادانی سپاه، محرومیت را از چهره مناطق محروم کردستان می‌زداید - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

قرارگاه عمران و آبادانی سپاه، محرومیت را از چهره مناطق محروم کردستان می‌زداید

قرارگاه عمران و آبادانی سپاه، محرومیت را از چهره مناطق محروم کردستان می‌زداید


مشاور فرمانده سپاه کردستان در امور بسیج؛

قرارگاه عمران و آبادانی سپاه، محرومیت را از چهره مناطق محروم کردستان می‌زداید

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، عبدالحسین یوسفی، با عنوان اینکه بسیجیان شهرستان قروه در تمامی صحنه‌های حساس انقلاب اسلامی و در طول هشت سال جنگ تحمیلی نقش فعالی داشته‌اند اظهار داشت: تفکر بسیج امروز در ایران اسلامی طنین‌انداز شده است و در این شهرستان نیز جاری و ساری بودن این تفکر نمایان است.

وی با بیان اینکه بسیجیان شهرستان قروه به معنای واقعی بسیجیانی مخلص و فداکار هستند، گفت: این بسیجیان در برابر دشمنان انقلاب و اسلام خود را به خوبی نشان داده‌اند و در هر صحنه‌ای که نیاز باشد حضور دارد و در ارائه فعالیت خود کوتاهی نخواهد داشت.

مشاور فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان در امور بسیج با بیان اینکه بسیج در ایران اسلامی دارای تاریخی گسترده است، افزود: ایرانیان در زمان تحریم تنباکو نیز نیروی عظیم مردمی بسیج را به تصویر کشیدند و خود را ثابت نمودند.

وی بسیج را دارای روحیه جهادی دانست و تاکید کرد: بسیج در دفاع از کشور و در دفاع از شرف و حیثیت مسلمانان روحیه جهادی و ولایتمداری خود را نشان می‌دهد آنگونه که بسیجیان با آموزش‌های تخصصی علمی و فرهنگی آمادگی کامل خود را حفظ می‌کنند.

وی به نقش بسیج در روستاها و نقاط دوردست اشاره کرد و گفت: بسیجیان به دنبال خدمت‌رسانی در تمامی نقاط کشور هستند.

مشاور فرمانده سپاه کردستان در امور بسیج با یادآوری تشکیل قرارگاه عمران و آبادانی در سپاه، گفت: این قرارگاه برای محرومیت‌زدایی و تحقق اقتصاد مقاومتی شکل گرفته است و روستاهای محروم کردستان را پوشش خواهد داد.

یوسفی افزود: کارگروه‌هایی در این مجموعه از متخصصین و فعالان و نخبگان بسیجی برای محرومیت‌زدایی و تحقق اقتصاد مقاومتی ایجاد شده‌ است.

یوسفی با بیان اینکه بسیج بر اساس جهاد استوار است و در برابر تمامی تهاجمات دشمنان از جمله تهاجمات فرهنگی و نظامی، اقتصادی و اجتماعی خواهد ایستاد، تصریح کرد: جهاد بسیج مبتنی بر روحیه دفاعی است به گونه‌ای که  تمام کارشناسان دنیا نیز نتوانسته‌اند ماهیت بسیج را تشخیص دهند.

مشاور فرمانده سپاه کردستان در امور بسیج به نقش مساجد و روحانیون در تقویت بسیج اشاره نمود و گفت:  رابطه بسیج با مسجد و روحانیت رابطه‌ای ناگسستنی است و روحانیون نقش موثری در تقویت این سازمان مردمی دارند.

آدرس کوتاه :