جهش تولید | سه‌شنبه، ۲۱ مرداد ۱۳۹۹

قدردانی امامان جمعه از حضور پرشورمردم در راهپیمایی روز قدس - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

قدردانی امامان جمعه از حضور پرشورمردم در راهپیمایی روز قدس

قدردانی امامان جمعه از حضور پرشورمردم در راهپیمایی روز قدس


کردستان

قدردانی امامان جمعه از حضور پرشورمردم در راهپیمایی روز قدس

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کردستان، امامان جمعه استان روز قدس امسال را متفاوت با سال‌های قبل دانسته و گفتند: اهمیت روز قدس امسال بیش از گذشته بود، چرا که دشمن صهیونیستی تلاش می‌کند با استفاده از انتقال سفارت آمریکا به قدس مشروعیتی جدید برای خود بخرد.

ایشان با ابراز خرسندی از حضور مردم در راهپیمایی امروز افزودند: به طور حتم چشم جهانیان امروز روز قدس را با حساسیتی دو چندان نسبت به گذشته رصد خواهد کرد.
به گفته خطیبان جمعه استان، این حضور به تمام جهان نشان داد که آرمان مردم فلسطین برای آزادی قدس در قلب تک تک مسلمانان است و اقداماتی صوری همچون انتقال یک سفارت قلابی نیز تاثیری نمی‌تواند بر آن داشته است.
امامان جمعه استان همچنین با اشاره به فضیلت شب‌های قدر حضور مردم به ویژه جوانان را در آیین‌های شب زنده داری، دارای ارزش و اهمیت ویژه برشمردند.
لزوم بهره گیری از آخرین روز‌های ماه مبارک رمضان، انس بیشتر با کلام وحی، اشاره به فراز‌هایی از سخنان رهبر معظم انقلاب در دیدار‌های اخیر، لزوم بررسی برخی اقدامات آمریکایی صهیونیستی از سوی سازمان ملل، توجه به فرهنگ مهدویت و انتظار و نیز رسیدگی بیشتر به فقرا و نیازمندان از دیگر محور‌های نماز جمعه این هفته شهرستان‌ها بود.
آدرس کوتاه :