جهش تولید | شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۹

قدردانی از حضور با شکوه مردم در راهپیمایی روز قدس - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

قدردانی از حضور با شکوه مردم در راهپیمایی روز قدس

قدردانی از حضور با شکوه مردم در راهپیمایی روز قدس


نماینده ولی فقیه در استان کردستان؛

قدردانی از حضور با شکوه مردم در راهپیمایی روز قدس

به گزارش خبرگزاری صداوسیمامرکزکردستان، آیت الله حسینی شاهرودی نماینده، ولی فقیه در استان کردستان، در پیامی از حضور با شکوه مردم در راهپیمایی روز قدس قدردانی کردند.

متن پیام بدین شرح است: 
بسم الله الرحمن الرحیم
حقیقت وجودی ایران اسلامی همواره برای حقیقت جویان جهان واضح و مبرهن است. حقیقتی که هیچ گاه در ذهن هیچ انسان آزادی خواه، قابل انکار نبوده و نخواهد بود.
نظامی که بر پایه مردم سالاری دینی بنا گردیده و این مردم اند که رقم زننده تک تک لحظات در تاریخ ایران اسلامی هستند.
مردمانی از جنس تفکر و عقلانیت، که هیچ گاه و در هیچ نقطه از تاریخ این کشور، پای از عرصه حضور و بروز و اعلام مواضع بیرون ننهاده و همواره نشان داده اند که در پای بیرق اسلام و پاسداشت از آرمان‌های آن، استوار ایستاده اند.
امروز باردیگر نشان دادیم که دوشادوش تمامی ملت‌های اسلامی در نگاهبانی از آرمان‌های قدس شریف پیشتاز هستیم و در لبیک به پیام، ولی امر مسلمین حضرت امام خامنه‌ای حفظه الله حضوری گسترده‌تر از سالیان گذشته را داریم.
حضوری که قدردانی از آن در کلام نمیگنجد.
حال ضمن تشکر از حضور میلیونی شما مردم بصیر و همیشه در صحنه ایران اسلامی اعلام می‌داریم که این حمایت بی سابقه امت اسلامی از آرمان‌های امام راحل ره، این رژیم کودک کش غاصب را به اضمحلال و نابودی حقیقی خود نزدیک‌تر گردانیده و دیری نپاید که نماز جماعت مسلمین در مسجد الاقصی به یکی از باشکوه‌ترین جلوه گاه حضور مسلمین بدل گردد، انشاالله.
آدرس کوتاه :