جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ فروردین ۱۳۹۹

فوتبال جام حلبچه سقز با قهرمانی تیم «باکوور» پایان یافت - نمایش محتوای خبر

 

 

فوتبال جام حلبچه سقز با قهرمانی تیم «باکوور» پایان یافت

پس از یک ماه رقابت بین 24 تیم:

فوتبال جام حلبچه سقز با قهرمانی تیم «باکوور» پایان یافت

مسئول برگزاری یازدهمین دوره مسابقات جام حلبچه در سقز اظهار داشت: در این دوره مسابقات در مجموع 24 تیم در دو رده بزرگسالان و نونهالان با هم رقابت کردند.

عبدالله براربیگی با اشاره به اینکه این مسابقات در زمین خاکی بهارستان پایین شهر سقز برگزار شد، گفت: تیم‌ها به مدت یک ماه در دو بخش یاد شده با هم رقابت کردند.

وی ادامه داد: در فینال این مسابقات، در رده بزرگسالان تیم «باکوور» توانست در ضربات پنالتی قندیل را با نتیجه 4 بر 3 شکست دهد و عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات را از آن خود کند و تیم قندیل هم در جایگاه دوم قرار گرفت.

براربیگی افزود: در رده نونهالان هم تیم «برخوران» توانست حریف خود «بیرهور» را شکست دهد و به مقام نخست دست یابد و تیم «بیرهور» به نایب قهرمانی رسید.

وی با بیان اینکه عنوان اخلاق این مسابقات هم به تیم «نارین» در رده بزرگسالان رسید، گفت: در پایان این مسابقات با اهدای کاپ، لوح و هدایا از تیم های اول تا دوم در هر دو رده سنی قدردانی شد.

وی هدف از برگزاری این مسابقات را زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای بمباران شیمیایی حلبچه عنوان کرد.

براربیگی با اشاره به اینکه هیچ اداره و یا نهادی این مسابقات را از نظر مالی حمایت نکردند، بر همکاری ادارات برای برگزاری مسابقات دوازدهم تاکید کرد و خواستار حمایت‌های مالی و معنوی از این مسابقات شد.

منبع خبرگزاری: فارس