سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

فلسطین تنها نیست - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

فلسطین تنها نیست

فلسطین تنها نیست


کردستانی ها به جهانیان نشان دادند؛

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز کردستان:

آخرین جمعه ماه مبارک رمضان همه انسانهای مسلمان و آزاده در دفاع از حق مشروع مردم مظلوم فلسطین راهپیمایی می­کنند و اشغالگری رژیم غاصب صهیونیستی را محکوم می­کنند.

امسال نیز در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان همکاران تلاشگر صدا و سیمای مرکز کردستان پا به پای سایر هموطنان در راهپیمایی روز قدس شرکت کردند.

شبکه استانی کردستان با جدیت و تلاش تمام از چند روز پیش برنامه های تبلیغی و اطلاع رسانی خود را در قالب‌های متنوع به سمع و نظر مردم شریف استان رساند و همکاران صدا و سیمای مرکز کردستان در بخشهای مختلف ویژه برنامه های متنوعی را هم در داخل مرکز و هم در میان و همراه با جمعیت حاضر در راهپیمایی در قالب مصاحبه، گزارش و پوشش خبری از راهپیمایی روز قدس را به روی آنتن فرستادند.

امام راحل (ره) با تدبیر و دوراندیشی خود و نام‌گذاری روز قدس، شرکت در این راهپیمایی باشکوه را به عنوان تکلیف اسلامی همه مسلمانان بیان داشتند. به پاس پیروی از رهنمودهای حضرت امام خمینی در مراسم باشکوه امسال نیز همه اقشار، گروهها، افراد، مقامات استانی، روحانیون، زن و مرد، پیر و جوان همه با شادی و نشاط در راهپیمایی حضور فعال داشتند. حق بر باطل پیروز خواهد شد و فلسطین پایان بخش تجاوزهای اسرایئل خواهد بود.

آدرس کوتاه :