جهش تولید | دوشنبه، ۶ بهمن ۱۳۹۹

فعالیت 9 جایگاه سوخت سی‌ان‌جی تا پایان نوروز - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

فعالیت 9 جایگاه سوخت سی‌ان‌جی تا پایان نوروز

فعالیت 9 جایگاه سوخت سی‌ان‌جی تا پایان نوروز


مدیر عامل سازمان بهسازی شهرداری سنندج خبر داد

فعالیت 9 جایگاه سوخت سی‌ان‌جی تا پایان نوروز

به گزارش واحد خبر سنندج، داوود سرهنگی صبح امروز در بازدید از وضعیت جایگاه‌های سوخت با اشاره به ورود تعداد زیادی از مسافران نوروزی در ایام سال نو از آمادگی جایگاه‌های سوخت سی‌ان‌جی شهرداری در راستای خدمات دهی به همشهریان و مسافران خبر داد.

مدیر عامل سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری سنندج افزود: اقدامات و تمهیدات گسترده‌ای در جایگاه‌های 9گانه سی‌ان‌جی در راستای خدمت رسانی هر چه بهتر در ایام عید انجام شده است.

وی انجام تعمیرات کل (اورهال) مورد نیاز در سه جایگاه 19/2، سراج بهاران و جایگاه شماره 2 ترمینال و انجام عملیات استاندارد سازی کشوری موارد 9گانه بحرانی و 13گانه اولویت دوم ابلاغی سازمان استاندارد و وزارت نفت در جایگاه‌های مورد بهره‌برداری را از مهمترین اقدامات این سازمان با هدف فعال نمودن جایگاه سوخت سی‌ان‌جی در ایام نوروز دانست.

سرهنگی گفت: عملیات دیوار کشی و نرده کشی به منظور افزایش ارتفاع در حد استاندارد دیوار حائل جایگاه 19/2 بهاران با آپارتمان‌های مسکن مهر به طول حدود 300 متر با هدف ایجاد ایمنی عابرین و ساکنان منازل مسکونی و با هزینه‌ای 8 میلیارد ریالی انجام شده است.

این مسئول همچنین انجام عملیات لکه‌گیری و مرمت و رنگ‌آمیزی سرویس‌های اداری جایگاه‌ها، تنظیف و شستشوی کامل سکوهای سوختگیری و دیوارها و تهیه رنگ و شروع رنگ آمیزی جداول محوطه و رمپ‌های ورود و خروج همه جایگاه‌ها و اقدام به ترمیم و رفع نواقص مربوط روشنایی سکوهای سوختگیری و محوطه جایگاه‌ها را بخشی دیگر از فعالیت‌های این مجموعه نام برد.

وی از فعال بودن همه 9 جایگاه سوخت سی‌ان‌جی در ایام نوروز خبر داد و افزود: این جایگاه‌ها در ترمینال تهران دو جایگاه، منطقه 2/19 بهاران، جنب مسجد سراج، شهرک مولوی، جنب شهرک بعثت، بلوار ساحلی، میدان قانع بهاران (جایگاه زیبا شهر) و بلوار باهنر واقع شده‌اند.

آدرس کوتاه :