جهش تولید | چهارشنبه، ۲۰ فروردین ۱۳۹۹

فعالیت سازمان های مردم نهاد در قالب ایجاد سمن سرا نُمود پیدا می کند - نمایش محتوای خبر

 

 

فعالیت سازمان های مردم نهاد در قالب ایجاد سمن سرا نُمود پیدا می کند

مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان خبرداد:

فعالیت سازمان های مردم نهاد در قالب ایجاد سمن سرا نُمود پیدا می کند

حامد جولائی در روز سه شنبه 31 فروردین ماه با دبیران سازمان های مردم نهاد در محل اداره کل ورزش و جوانان استان نشستی را برگزار کرد و وضعیت و عملکرد سمن ها را مورد بحث و بررسی قرار داد.

در این نشست مدیرکل ورزش و جوانان کردستان گفت: طرح‌ پیشنهادی ما احداث مجموعه‌ای با عنوان خانه‌جوان و سمن‌سرا برای ایجاد مرکزی در ساماندهی فعالیت‌ها، بهره‌گیری از ظرفیت‌های مشترک در خدمت‌رسانی به مردم و جوانان است.

جولائی در ادامه اظهار کرد: ظرفیت و پتانسیل بالقوه این جمعیت پویا و بانشاط می‌تواند فرصت بسیار ارزشمندی برای دستیابی به توسعه  پایدار استان کردستان در بخش های مختلف محسوب شود.

حامد جولائی با اشاره به مشکلات سازمان های مردم نهاد اظهار کرد: تلاش در این عرصه یکی از بارزترین جلوه های خدمت به جوانان و جامعه است و حقیقتا فعالیت در آن عشق و علاقه می خواهد.

مدیرکل ورزش و جوانان کردستان به تزریق بودجه به سمن های دارای مجوز اشاره کرد و گفت، در سال 95 اعتبارات اداره کل به سمن هایی پرداخت می شود که مجوز خود را از دستگاه ورزش و جوانان دریافت کرده باشند.

وی خاطر نشان کرد: بودجه ی در نظر گرفته شده برای حوزه ی جوانان بسیار کم و وزارت ورزش و جوانان بیشتر در زمینه های حمایتی و ایجاد زیر ساخت ها می تواند سمن ها را کمک کند.

جولائی در پایان با تاکید بر لزوم حمایت و تقویت سمن های فعال استان تصریح کرد: در اختیار قرار دادن فضای مورد نیاز برای فعالیت سمن ها از مهم ترین مسائلی است که اداره کل و ادارات شهرستان ها باید نسبت به آن اهتمام ویژه ای داشته باشند

منبع خبری: اداره کل ورزش و جوانان