سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

فعالیت‌های فرهنگی بر مبنای تحقیقات و پژوهش باشد - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

فعالیت‌های فرهنگی بر مبنای تحقیقات و پژوهش باشد

فعالیت‌های فرهنگی بر مبنای تحقیقات و پژوهش باشد


معاون شهردار سنندج گفت:

فعالیت‌های فرهنگی بر مبنای تحقیقات و پژوهش باشد

لقمان حیدری صبح امروز در مراسم تودیع و معارفه معاونان سابق و جدید فرهنگی و اجتماعی شهردار سنندج که با حضور جمعی از معاونین و مدیران شهرداری برگزار شد، اظهار کرد: حوزه معاونت فرهنگی باید حلقه اتصال بین شهروندان و شهرداری باشد.

وی خاطرنشان کرد: فعالیت‌های حوزه فرهنگی باید بر مبنای تحقیقات پژوهشی و اجتماعی و همچنین در راستای مشارکت‌پذیر کردن شهروندان تدوین و اجرا شود.

وی بر احیای فرهنگ‌های  قدیمی و اصیل در سطح شهر تأکید کرد و گفت: آشنا کردن جوانان با فرهنگ‌های کهن می‌تواند در راستای کاهش بسیاری از ناهنجاری‌های اجتماعی تأثیرگذار باشد.

حیدری با بیان اینکه تمامی فعالیت‌های عمرانی و خدماتی شهرداری باید پیوست فرهنگی و اجتماعی داشته باشد، تصریح کرد: حوزه معاونت فرهنگی به‌عنوان مبنا و اساس تمامی این فعالیت‌ها است.

وی تصریح کرد: مسؤول جدید باید بستر لازم در راستای ایجاد تعامل و استفاده از نظرات تمامی هنرمندان و فرهیختگان را فراهم کند.

به گفته وی، این معاونت باید، تفکرات فعالان عرصه فرهنگ در راستای ارتقای سطح فرهنگی و اجتماعی سطح شهر به نحو احسن بهره بگیرد.

معاون اداری و مالی شهرداری سنندج در پایان ضمن تقدیر از تلاش‌های اسعد فرهادی معاون سابق فرهنگی و اجتماعی شهرداری سنندج گفت: امیدواریم مجموعه مدیریت فرهنگی با برنامه‌ریزی و تعامل سازنده بتواند برای کاهش آسیب‌های اجتماعی و اجرای برنامه‌های فرهنگی و متنوع  گام‌های اساسی بردارد.

در پایان این مراسم ضمن تقدیر از تلاش‌های اسعد فرهادی، سرکوت نجفی به عنوان معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار سنندج انتخاب شد.

نجفی دارای مدرک تحصیلی مهندسی معماری و کارشناسی ارشد طراحی شهری است و از سوابق اجرایی وی می‌توان به مدرس دانشگاه و مشاور فرهنگی و اجتماعی شهردار اشاره کرد.

منبع خبرگزاری:فارس

آدرس کوتاه :