رونق تولید ملی | دوشنبه، ۱۸ آذر ۱۳۹۸

فضای شهری بصورت عادلانه در اختیار کاندیداها قرار می‌گیرد/تشکیل اکیپ جمع‌آوری تبلیغات غیرمجاز در سنندج - نمایش محتوای خبر

 

 

فضای شهری بصورت عادلانه در اختیار کاندیداها قرار می‌گیرد/تشکیل اکیپ جمع‌آوری تبلیغات غیرمجاز در سنندج

معاون خدمات شهری شهرداری سنندج:

جلسه هماهنگی نظارت جامع بر تبلیغات نامزدهای ریاست جمهوری و شورای شهر با حضور جمعی از مدیران شهرداری در دفتر معاون خدمات شهری برگزار شد.

معاون خدمات شهری شهرداری سنندج اظهار داشت: شهرداری بعنوان عضو اجرایی انتخابات نقش بسزایی در برگزاری مطلوب انتخابات دارد.

آرش رخزادی تصریح کرد: انتخابات این دوره ریاست جمهوری و همچین انتخابات شورای شهر نسبت به دیگر انتخابات از لحاظ تعداد نامزدها بسیار متفاوت و نیازمند برنامه‌ریزی مناسب است.

وی گفت: مهم‌ترین دغدغه شهرداری در ایام برگزاری انتخابات حفظ آراستگی  و جلوگیری از آشفتگی بصری سطح شهر است.

رخزادی افزود: شهرداری در چارچوب قانون و بر اساس دستورالعمل‌های ابلاغی موظف است بر اساس عدالت و انصاف و کاملا بی‌طرف هم در بحث در اختیار گذاشتن فضاهای شهر برای تبلیغات کاندیداها و هم در خصوص جمع‌آوری تبلیغات غیرمجاز اقدام نماید.

وی از تشکیل چند اکیپ جمع‌آوری تبلیغات غیرمجاز در سطح شهر خبر داد و گفت: این اکیپ‌ها در کمترین زمان ممکن نسبت به جمع‌آوری بنرهای غیرمجاز، پوسترهای تبلیغاتی و همچین امحاء شعارنویسی اقدام خواهد نمود.

رخزادی تاکید کرد: با هدف حفظ شور و اشتیاق انتخابات باید آموزش‌ها  و تذکرات لازم به اکیپ‌های جمع‌آوری تبلیغات غیرمجاز داده شود.

وی اعلام کرد: سازمان زیباسازی با برنامه‌ریزی لازم نقاط مختلفی را در سطح شهر و نواحل منفصل شهری تدارک دیده است و بصورت عادلانه فضاهای شهری در اختیار کاندیداهای شورای شهر برای تبلیغات قرار داده خواهد شد.

معاون خدمات شهری شهرداری سنندج تصریح کرد: اکیپ‌های جمع‌آوری تبلیغات غیرمجاز بصورت شبانه‌روزی در سطح شهر در ایام تبلیغات فعالیت می‌کنند و مدیران مناطق هم باید در این ایام نظارت لازم را بر عملکرد این اکیپ‌ها داشته باشند.

رخزادی افزود: ماشین مجهز به کارواش برای شستشوی جداره دیوارهایی که بر روی آن پوستر چسپیده شده و همچین تهیه رنگ مناسب برای امحاء شعارنویسی در اختیار اکیپ‌های جمع‌آوری کننده تبلیغات غیرمجاز قرار دارد.

وی عنوان کرد: امحاء شعارنویسی بوسیله رنگ موجب می‌شود که چهره بسیار نازیبایی در معابر اصلی بوجود آورد که باید نیروها با مهارت و زیبایی خاصی نسبت به امحاء این شعارها اقدام کنند.

رخزادی تاکید کرد: نیروهای شهرداری سنندج در جریان برگزاری انتخابات تعامل و همکاری لازم با نامزدهای انتخاباتی شورای شهر خواهد داشت و امیدواریم طرفداران نامزدهای انتخاباتی هم با تعامل دوسویه موجبات برگزاری انتخابات پرشور را فراهم نمایند.