جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

فرهنگسرای مریوان به صورت پنج ساله به شهرداری این شهر واگذار شد - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

فرهنگسرای مریوان به صورت پنج ساله به شهرداری این شهر واگذار شد

فرهنگسرای مریوان به صورت پنج ساله به شهرداری این شهر واگذار شد


کردستان/مریوان

فرهنگسرای مریوان به صورت پنج ساله به شهرداری این شهر واگذار شد

این واگذاری طی قراردادی به استناد'بند ج ماده (1)آیین نامه اجرایی موضوع ماده88 قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت' بین شهرداری و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان انجام یافته و این اقدام از مصوبات جلسه گروه تخصصی ساختار و فناوری مدیریتی اداره کل و ارشاد اسلامی کردستان منعقد شده است.
در این قرار داد شهرداری مریوان حمایت خود را بصورت کامل از فعالیت های فرهنگی هنری اعلام کرده و قرارداد منعقد شده در راستای ارائه خدمات فرهنگی-اجتماعی بیش از پیش به شهروندان و اهالی فرهنگ می باشد.
شهرداری مریوان آمادگی خود را برای واگذاری رایگان سالن فرهنگسرا به انجمن ها و نهادهای مردمی جهت فعالیت های آموزشی فرهنگی و هنری بر اساس مصوبه شورای اسلامی شهر اعلام کرده است.
مریوان از شهرستان فعال فرهنگی استان کردستان بوده و امسال دوازدهمین دوره جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی در کنار دریاچه زریبار این شهرستان برگزار می شود.
شهرستان مریوان در استان کردستان و در همسایگی مرز ایران و عراق قرار گرفته‌ است و شهر مریوان در 125 کیلومتری شمال غربی سنندج قرار دارد.
طبق سرشماری نفوس و مسکن سال 1396 جمعیت کردستان یک میلیون و 603 هزار و 11 نفر است که از این تعداد 70.8 درصد در مناطق شهری و 29.2 درصد هم در مناطق روستایی استان ساکن هستند.

 

آدرس کوتاه :