جهش تولید | یک‌شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۹

فرماندار مریوان مهمان برنامه دیمه ن رادیو شهری - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

فرماندار مریوان مهمان برنامه دیمه ن رادیو شهری

فرماندار مریوان مهمان برنامه دیمه ن رادیو شهری


به مناسبت دهه مبارک فجر

فرماندار مریوان مهمان برنامه دیمه ن رادیو شهری

محمد فلاحی ضمن تبریک آغاز دهه فجر وپیروزی انقلاب اسلامی از افتتاح 24 پروزه آموزشی کشاورزی خدماتی بهداشتی با سرمایه گذاری بیش از170،000،000،000 ریال خبر داد.

فلاحی همچنین از افتتاح 7 پایگاه بهداشتی طرح سلامت در حاشیه شهر  مریوان برای رفاه حال مناطق محروم وحاشیه نشین مریوان خبرداد.

فرماندار مریوان در این برنامه رادیوی از مردم این شهرستان علی اخصوص روستا ئیان خواست با ایجاد تعانیهای 25 نفره واحداث تعاونی های تولیدی خدماتی میتوانند از تسهیلات بدون بهره استفاده نمایند.

به گفته فرماندار مریوان توسط صندوق ذخیره فرهنگیان کشوردر دشت بیلو ی این شهرستان مینی پالایشگاهی در دست اقدام است و کارشناسان محیط زیست کشوردر حال بررسی مسایل زیست محیطی آن هستند .

جهت احداث این پالایشگاه که مواد اولیه آن مواد نفتی وارد شده از کشور عراق است 471 میلیارد تومان در برای سرمایه گزاری در نظر گرفته شده است که در فاز اول برای  125 نفر وبعداز تکمل برای 500 نفر ایجاد اشتغال خواهد نمود که هدف از ایجاد این پالایشگاه جلو گیری از تردد تانکرهای حامل سوخت در سطح جاده مریوان سنندج وایجاد اشتغال برای استان وشهرستان می باشد ضمنا بعد پالایش مواد بدست آمده که گازوئیل وبنزین یورو 5 می باشد به کشور عراق ارسال خواهد شد.

آدرس کوتاه :