رونق تولید ملی | شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۸

فراخوان هفتمین جشنواره سراسری دف نوازی منتشر شد - نمایش محتوای خبر

 

 

فراخوان هفتمین جشنواره سراسری دف نوازی منتشر شد

امین مرادی خبرداد:

فراخوان هفتمین جشنواره سراسری دف نوازی منتشر شد

امین مرادی، گفت: هفتمین جشنواره سراسری دف نوازی، تحت عنوان دف نوای رحمت، باشعار "هنر، همگرایی، مهربانی" و نخستین دوره بین المللی این جشنواره در شهریور ماه ۹۶۶ در سنندج برگزار می‌شود.

وی با اشاره به برگزاری جشنواره در سه بخش بین الملل، اصلی و ویژه گفت: هدف از برگزاری این جشنواره، ترویج مضامین اسلامی و انسانی، کشف و حمایت از استعدادهای جوان، خلق و تولید آثار هنری فاخر اسلامی و توجه به موسیقی‌خانقاهی و عرفانی است.

رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی کردستان گفت: شرایط عمومی و تخصصی جشنواره، در سایت جشنواره به آدرس www. Artsanandaj.com درج شده است و علاقه مندان می‌توانند با مراجعه به این سایت و یا شماره ۰۸۷۳۳۲۴۳۶۲۴ دبیرخانه جشنواره و یا کانال تلگرامی https://t.me/dafnavaziDafnavayerahmat مراجعه کنند.

مرادی در پایان گفت: علاقه‌مندان به دبیرخانه جشنواره به آدرس؛ سنندج، خیابان فلسطین، روبروی فرمانداری، حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کردستان مراجعه کنند.

دبیرخانه جشنواره بین المللی "دف نوای رحمت" تا ۱۰ مرداد ۹۶ امسال آماده پذیرش آثار هنرمندان سراسر کشور است و جشنواره از ۱۵ تا ۱۷ شهریور همزمان با اعیاد قربان و غدیر در سنندج برگزار می‌شود.

این جشنواره امسال نخستین دوره بین المللی خود را برگزار می‌کند

 

منبع خبرگزاری: صداوسیما مرکز کُردستان