جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ فروردین ۱۳۹۹

غرق شدن مرد40 ساله در سد وحدت سنندج - نمایش محتوای خبر

 

 

غرق شدن مرد40 ساله در سد وحدت سنندج

مدیر عامل سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری سنندج خبرداد:

غرق شدن مرد40 ساله در سد وحدت سنندج

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج اظهار داشت : بر اساس تماس شهروندان با سامانه 125 خبر غرق شدن مرد 40 ساله در سد وحدت به این سازمان اطلاع داده شد.
رامین اسد نژاد بیان کرد : بلافاصله غواصان این سازمان به محل حادثه اعزام شدند وجسد این مرد که روی آب شناور بود از آب بیرون کشیدند.
وی گفت : علت مرگ این مرد نامعلوم است و جسد جهت بررسی های لازم به پزشکی قانونی انتقال داد شد.
اسد نژاد از وقوع دو آتش سوزی در سطح شهر خبر داد و گفت : نخستین حادثه آتش سوزی مربوط به یک باب منزل مسکونی واقع در باغ ژاله است که از اجاق برق جهت گرم کردن کرسی استفاده کرده بودند و بعلت گرم شدن پتو منزل دچار آتش سوزی شده و خساراتی زیادی را هم به بار آورد.
وی در خصوص دومین حادثه آتش سوزی گفت : در دومین حادثه یک باب مغازه فروش لوازم خودروواقع در شهرک صنعتی دچار حریق شد که در این حادثه بخشی زیادی از وسایل این مغازه طعمه حریق شد.
مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج همچنین از واژگونی یک دستگاه خودرو سواری پیکان در ناحیه منفصل شهری ننله خبر داد و گفت : در این حادثه سه نفر از سرنشینان این خودرو سواری که در داخل ماشین گیر کرده بودند توسط نیروهای این سازمان از ماشین بیرون کشیده شدند و به مراکز درمانی انتقال داده شدند.
رامین اسد نژاد افزود : در حادثه دیگر یک دستگاه کامیون ده چرخ در مسیر ساتیله به دیواندره واژگون شد که نیروهای این سازمان به محل حادثه اعزام شدند .
وی عنوان کرد : متاسفانه در این حادثه یک نفر جان خود را از دست داد و یک نفر هم مصدوم شد که از طریق اورژانس به بیمارستان انتقال داده شد.

منبع خبری:روابط عمومی وامور بین الملل شهرداری سنندج