جهش تولید | جمعه، ۱۵ فروردین ۱۳۹۹

عملیات تعریض 5 متری ورودی میدان گاز سنندج آغاز شد - نمایش محتوای خبر

 

 

عملیات تعریض 5 متری ورودی میدان گاز سنندج آغاز شد

مدیر شهرداری منطقه یک سنندج گفت :

عملیات تعریض 5 متری ورودی میدان گاز سنندج آغاز شد

مدیر شهرداری منطقه یک سنندج اظهار داشت : خیابان خضر زنده یکی از خیابانهای اصلی سطح منطقه است که در انتهای بلوار شبلی و ورودی میدان گاز واقع شده است.
مهندس شاهو شاهویی بیان کرد : یکی از دسترسیهای شهروندان و مسافران جهت حضور در دامنه کوه آبیدر عبور از خیابان خضر زنده است که در اواخر هفته و شبها در این خیابان شاهد ترافیک سنگینی بودیم.
وی گفت : وجود پرتگاه احتمال سقوط خودروها و همچنین نبود پیاد رو از مهم ترین مشکلات خیابان خضر است که باعت ایجاد ترافیک می شد.
مهندس شاهویی افزود : با هدف تسهیل در عبور و مرور خودروها و عابرین عملیات احداث دیوار حائل و تعریض ورودی میدان گاز در دستور کار این شهرداری قرار گرفت.
وی تصریح کرد : درفاز نخست این طرح دیوار حائلی به طول 50 متر و 420 متر مکعب جهت ایمن سازی این خیابان و جلوگیری از سقوط خودروها احد اث می شود.
مهندس شاهویی تاکید کرد: با احداث این دیوار حائل ورودی میدان گاز 5 متر تعریض می شود و همچنین با هدف تسهیل در عبور عابرین 3 متر هم پیاده رو احداث می شود.
وی هزینه اجرای فاز نخست این طرح را 500 میلیون ریال عنوان کرد و گفت : جهت اجرای اصلاح هندسی این خیابان فاز دوم این طرح تا ورودی شهرک 5 آذر اجرا می شود.
مدیر شهرداری منطقه یک سنندج ابراز امیدواری نمود : با اجرای این طرح علاوه بر ایمن سازی وکاهش ترافیک خیابان خضر زنده موجبات رضایتمندی شهروندان را نیز فراهم نماییم.

منبع خبری: روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری سنندج