رونق تولید ملی | جمعه، ۲۸ تیر ۱۳۹۸

عملیات احداث دیوار حائل شهرک ویلاشهر بهاران آغاز شد - نمایش محتوای خبر

 

 

عملیات احداث دیوار حائل شهرک ویلاشهر بهاران آغاز شد

در راستای ایمن‌سازی معابر

عملیات احداث دیوار حائل شهرک ویلاشهر بهاران آغاز شد

روناک بابایی در سنندج اظهار کرد: وضعیت توپوگرافی برخی از معابر و محلات شهرک بهاران به گونه‌ی است که احتمال ریزش خاک و همچنین  احتمال سقوط خودور و حوادثی نظیر آن زیاد است.

وی اضافه کرد:  یکی از راهکارها  برای پایدارسازی خاک، جلوگیری از ریزش شن‌ها  و همچین جلوگیری از بروز حوادث احداث دیوار حائل است 

وی گفت: یکی از خیابان‌های شهرک ویلاشهر در هنگام بارش برف و باران با ریزش خاک و مسدود شدن معابر روبه رو بود که این شهرداری با بررسی وضعیت محل عملیات احداث دیوار حائل در این خیابان را در سال‌جاری در دستور کار خود قرار داد. 

بابایی عنوان کرد:  در راستای احداث دیوار حائل در این شهرک تا کنون عملیات برداشت بیش از  2 هزار متر مکعب خاکبرداری انجام شده و بر اساس برآورد صورت گرفته  باید 3 هزار متر مکعب  دیگر  عملیات  خاکبرداری انجام شود.

 وی در خصوص مشخصات عملیات احداث دیوار حائل در شهرک ویلاشهر بهاران اعلام  کرد: طول این دیوار 100 متر بوده و ارتفاع آن نیز به 5 متر  است.

مدیر شهرداری ناحیه بهاران سنندج  هزینه احداث این دیوار حائل را 350 میلیون تومان عنوان کرد و گفت : اعتبار احداث پروژه دیوار حائل شهرک ویلاشهر از محل اعتبارات داخلی شهرداری تامین شده است.

وی گفت: امیدوایم با اتمام این پروژه علاوه بر ایمن‌سازی معابر و جلوگیری از مسدود شدن خیابان بتوانیم زمینه رضایمتندی ساکنان این ناحیه را فراهم کنیم.