رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸

عشق، تعهد و مسئولیت لازمه خدمت در شبکه استانی است - نمایش محتوای تولیدات ویژه

 

 

عشق، تعهد و مسئولیت لازمه خدمت در شبکه استانی است

انتصاب معاون جدید معاونت سیمای مرکز

به گزارش روابط عمومی مرکز:

طی جلسه­ای رسمی و با حضور مسئولان شبکه استانی کردستان و همکاران معاونت سیما از زحمات و فعالیتهای حجت رشیدی سرپرست پیشین معاونت سیما تشکر و قدردانی گردید و مجاهد بنی عامریان طی حکمی از سوی امان اللهی، مدیرکل مرکز به عنوان معاون سیما منصوب گردید. در این جلسه همکاران و مدیران از فعالیتها، همکاریها و حسن مدیریت حجت رشیدی سرپرست پیشین معاونت سیما به خوبی یاد کردند و  ضمن خیر مقدم به معاون جدید مرکز تداوم همکاریهای فعالانه، برای جلب رضایت مخاطب و ارتقای کیفی و کمی برنامه های سیمای مرکز تاکید کردند.

امان اللهی مدیرکل مرکز در این جلسه یادآور شدند که رسانه نقش بی بدیلی در توسعه دارد و پیچیدگی زندگی امروز متفاوت از دوره های پیشین است و به اطلاعات بستگی دارد و این قابلیت و مسئولیت رسانه است که اطلاعات لازم را از منابع مختلف جامعه دریافت می کند و به نحو اصولی برای سایر بخشها انتقال می دهد.

امان اللهی همچنین با اشاره به این موضوع که فعالیت در رسانه نیازمند عشق، تعهد، مسئولیت، ایثار و فداکاری است، گفت: لازم است که جایگاه خود در رسانه را بشناسیم و درک کنیم و بنابراین وظیفه و مسئولیت سنگینی برای ایفای رسالت خود در مقابل مردم و مخاطبان داریم ما به عنوان پل میان مردم و نمایندگان باید مسائل و مشکلات مردم را از نمایندگان و سایر مدیران استان جویا شویم.

مجاهد بنی عامریان معاون جدید سیما نیز در این جلسه با تاکید بر نقش رسانه در توسعه استان گفت با همکاری، همدلی و جدیت تمام تلاش خواهم کرد که رضایت مخاطبان را افزایش دهیم و در حال حاضر یکی از اهداف رسانه ملی عبور از مرکز محوری به شبکه محوری است بنابراین در میان مراکز استانی یا باید برتر باشیم و یا اینکه متفاوت عمل کنیم.