جهش تولید | سه‌شنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۹

عزم مدیران کردستان برای رفع مشکلات معدن طلای سقز، جزم است - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

عزم مدیران کردستان برای رفع مشکلات معدن طلای سقز، جزم است

عزم مدیران کردستان برای رفع مشکلات معدن طلای سقز، جزم است


معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان بیان کرد:

عزم مدیران کردستان برای رفع مشکلات معدن طلای سقز، جزم است

در جلسه ای که به منظور بررسی و رفع مشکلات و موانع بهره برداری از طرح طلای کردستان (واقع در شهرستان سقز) برگزار شد، حسین فیروزی خاطرنشان کرد: ما عزممان جزم است مشکلات سر راه این طرح را رفع کنیم، چرا که موظفیم مشکل بیکاری در کردستان را مرتفع کنیم.

وی در این خصوص تاکید کرد: هیچ مسئولی در استان وظیفه ای مهمتر از بحث اشتغال ندارد بنابراین همه دستگاه های اجرایی موظفند در حیطه مسئولیت خود روند کار را تسهیل کنند.

فیروزی در ادامه به هلدینگ شستا که سرمایه گذار طرح است قول داد، استانداری به عنوان دستگاه نظارتی و ادارات کل صنعت، معدن و تجارت، محیط زیست و منابع طبیعی به عنوان دستگاه های اجرایی، رفع مشکلات را به صورت ویژه پیگیری کنند و در مقابل از سرمایه گذار خواست در ارائه ضمانت نامه، معرفی مشاور و انجام سایر مراحل کار تعجیل نماید.  

معاون استاندار در پایان با اذعان به اینکه برخی دلسردی ها می تواند برای سرمایه گذاران حاشیه های پررنگ تر از متن ایجاد کند، تاکید کرد: مدیران کردستان برای تسهیل و رفع مشکلات سرمایه گذاران و سرمایه گذاری در استان اهتمام ویژه دارند.

شایان ذکر است، رعایت اصول زیست محیطی و حفاظت از محیط زیست در اجرای این طرح، نکته مورد تاکید مدیران استان و سرمایه گذار بود. 

 

منبع خبری: پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان

آدرس کوتاه :