جهش تولید | جمعه، ۲۶ دی ۱۳۹۹

طلاب علوم دینی از ابتدای شیوع کرونا پای کار بوده‌اند - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

طلاب علوم دینی از ابتدای شیوع کرونا پای کار بوده‌اند

طلاب علوم دینی از ابتدای شیوع کرونا پای کار بوده‌اند


طلاب علوم دینی از ابتدای شیوع کرونا پای کار بوده‌اند

حجت‌الاسلام علی جعفرنژاداظهار داشت: کشور ما از اول انقلاب تا امروز بسیاری از مشکلات را پشت ‌سر گذاشته است، از جنگ تحمیلی بگیرید تا توطئه‌ها و فتنه‌ها و ترورهای مختلف اما تمام این فتنه‌ها با حضور مردم در صحنه‌ها حل شده است.

وی افزود: امروز هم که کرونا فراگیر شده و همه دنیا را مبتلا کرده اگر مردم ما همکاری کنند، حضور خود را در اجتماع کم‌رنگ کنند، پروتکل‌ها و دستوراتی که از طرف وزارت بهداشت اعلام می‌شود را رعایت کنند و ترددهایشان را کنترل کنند این مشکل را هم پشت سر خواهیم گذاشت.

با کم‌کردن ترددهایمان زنجیره انتقال ویروس منحوس کرونا را از بین ببریم

 

مسوول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه بیت‌المقدس کردستان ادامه داد: امروز وظیفه ما همکاری است یعنی باید با کم‌کردن ترددهایمان زنجیره انتقال ویروس منحوس کرونا را از بین ببریم.

جعفرنژاد گفت: همه اقشار جامعه در جاهایی که نظام جمهوری اسلامی نیاز به همراهی داشته حضوری فعال داشتند و یکی از آنها قشر طلاب علوم دینی است.

طلاب علوم دینی از همان اوایل انقلاب در هر صحنه‌ای که لازم بوده حاضر شده‌اند و برای رفع مشکلات مردم تلاش کرده‌اند

 

‌وی تصریح کرد: طلاب علوم دینی از همان اوایل انقلاب تا امروز در هر صحنه‌ای که لازم بوده حاضر شده‌اند و برای رفع مشکلات مردم تلاش کرده‌اند امروز هم همزمان با شیوع ویروس کرونا طلاب احساس وظیفه کردند و به کمک مردم آمدند.

وی تاکید کرد: مطمئنا تا پایان ویروس کرونا و حل کامل این مشکل در کنار مردم هستیم.

آدرس کوتاه :