جهش تولید | پنج‌شنبه، ۹ بهمن ۱۳۹۹

صداوسیما یک دانشگاه عمومی، برای ارتقاء سطح معنوی و فرهنگ مردم است - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

صداوسیما یک دانشگاه عمومی، برای ارتقاء سطح معنوی و فرهنگ مردم است

صداوسیما یک دانشگاه عمومی، برای ارتقاء سطح معنوی و فرهنگ مردم است


نماینده ولی فقیه در استان کردستان:

به گزارش روابط عمومی مرکز:

حجت الاسلام والمسلمین حسینی شاهرودی، نماینده ولی فقیه در استان و نماینده استان در مجلس خبرگان رهبری، افزود: وظیفه رسانه ملی در کنار ایجاد سرگرمی و پر کردن اوقات فراغت مردم، ایجاد جاذبه براساس تفکراسلام، برای ارتقاء سطح آگاهی مردم و شناساندن ابعاد مختلف دشمنی استکبار از دیگر وظایف این نهاد است.

وی باتشکر از کارکنان پرتلاش و خدوم صداوسیمای مرکز کردستان، افزود: کار در رسانه بسیار حساس وخطیر است و صداوسیما نهادی است که با همه افکار و گرایش ها سروکار دارد و هنر جذب مخاطب در موفقیت این ارگان اهمیت دارد. جذب مخاطب مسئولیت ارزشمندی است که بسیار سنگین است، لذا باید به دنبال ایده ها و راهکارهایی برای اثرگذاری خوب و همگام با ارزش های اسلامی بر مخاطبان باشد.

آیت‌الله حسینی‌شاهرودی بر لزوم توجه رسانه ملی به موضوعات مهم روز مانند، مسایل فرهنگی و اهمیت نقش خانواده در تعیین سرنوشت جامعه تاکید کرد و افزود: عملکرد صداوسیما باید بگونه ای باشد که برنامه های رسانه ملی برای مردم جاذبه داشته باشد و مانع گرایش مردم به سمت ماهواره ها و رسانه های معاند شود.

امان اللهی مدیر کل صداوسیمای مرکز کردستان هم در ابتدای این دیدار، از انقلاب اسلامی ایران به عنوان انقلابی که در مردم ایران و تمام مسلمانان عزت آزادگی و کرامت را احیا کرد نام برد وگفت، انقلاب اسلامی با تکیه بر ارزشهای اسلام ناب محمدی، فرهنگ منحط غرب را که برکشور حاکم بود به چالش کشاند وکنار زد.

امان الهی افزود:رسانه ملی در کنار مردم ودیگر نهادهای تاثیر گذار برای ترویج فرهنگ ایثاروفداکاری تلاش کرده و در راستای تحقق ماموریت های خود در حوزه های مختلف تاثیر گذار بوده است.

وی افزود رسانه ملی به عنوان چشم بیدار نظام، برای تحقق اهداف آن گام برمیدارد، و همه تلاش خود را با توجه به افق و راهبرد رسانه ملی به این منظور، به کار میگیرد.

آدرس کوتاه :