رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸

شیرینی گل رز - نمایش محتوای تولیدات ویژه

 

 

شیرینی گل رز

 

مواد لازم:

آرد: 1 پیمانه

کره: 50 گرم

رنگ خوراکی مجاز: به میزان لازم

وانیل: یک دوم قاشق چای خوری

شکر: 1 پیمانه

بیکینگ پودر: یک دوم قاشق چای خوری

ماست: 2 قاشق

طرز تهیه:

2 قاشق ماست و وانیل به همراه بیکینگ پودر و نیمی از آرد را با هم مخلوط می کنیم. مابقی آرد را هم کم کم اضافه می کنیم و خمیر را ورز می دهیم و به چند قسمت تقسیم کرده و با رنگ های دلخواه رنگ می زنیم و 3 الی 5 دقیقه کاملا ورز می دهیم.

کمی آرد را روی تخته یا سینی می پاشیم و خمیر را با وردنه به اندازه 1 الی 2 میلیمتر پهن می کنیم و به تعداد 3 الی 4 اندازه قالب می زنیم.

قالب ها را کناری روی هم طوری قرار می دهیم که گوشه خمیرها روی هم قرار گیرد و آنها را با فشار دست به هم می چسبانیم بعد از یک طرف آنها را لوله کرده و با چاقو، ته خمیر را جدا می کنیم. آنها را روی سینی فری که قبلا چرب شده گذاشته درون فر با مدت زمان 30 دقیقه برای پخت قرار می دهیم.

بعد از این مرحله 1 لیوان آب و 1 لیوان شکر را روی حرارت می گذاریم تا شربت به جوش بیاید و غلیظ شود و بعد از اینکه شیرینی ها کمی خنک شد روی آنها می پاشیم.

Rose Sweets

Ingredients:

Flour: 1 cup

Butter: 50 g

Permitted food color: to the extent necessary

Vanilla: a second teaspoon

Sugar: 1 cup

Baking powder: a second teaspoon

Yoghurt: 2 tbsp


Directions:

2 tablespoons yogurt And vanilla With Baking powder: And half of the flour Mix together. The rest of the meal Both Poco a poco Add to And paste Intern will And some parts Divided And colors Color Incorporate and 3 to 5 minutes. We absolutely intern.

A little flour On board Or plug trays And paste With rolling pin As much as 1 to 2 mm Widen to And 3 to 4 Size Templates heading.

Templates Side Wholly So we are The corners of the pulps Also be placed on And they The pressure Stick together Then On the one hand, They roll With a knife, Separate dough into the bottom of the can. Them on the tray Ferry Fatty previously been With Oven Duration of 30 minutes. For cooking Put.

 

کلمات کلیدی: کردستان - آرد – کره – وانیل – شکر – رنگ خوراکی – شیرینی گل رز

Keywords: Kurdistan - flour - Butter - Vanilla - Sugar - food color - Rose Sweets

 

در نگاه بیشتر ببینید