رونق تولید ملی | شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۸

شکست خارج از خانه شهرداری کامیاران در مقابل نماینده تهران - نمایش محتوای خبر

 

 

شکست خارج از خانه شهرداری کامیاران در مقابل نماینده تهران

لیگ دسته سوم فوتبال کشور :

شکست خارج از خانه شهرداری کامیاران در مقابل نماینده تهران

هفته ششم مرحله دوم مسابقات فوتبال لیگ دسته سه باشگاه‌های کشور، یکشنبه در شهرهای مختلف پیگیری شد.

در هفته ششم این رقابت‌ها، شهرداری کامیاران نماینده استان کردستان در ورزشگاه هویزه به مصاف تیم آبسکون آلومینیوم نماینده تهران رفت.

در این بازی در همان دقایق نخست بازی تیم میزبان در یک کار تاکتیکی موفق شد در دقیقه 8 این دیدار گل اول را به ثمر برساند که در ادامه آن تیم حریف مورد حمله‌ها و فشارهای بازیکنان شهرداری کامیاران قرار گرفت و توانست در دقیقه 45 بازی توسط سیوان رحیمپور گل تساوی را درون دروازه جای دهد و دو تیم با نتیجه 1 بر 1 مساوی به رختکن رفتند.

نیمه دوم این دیدار با فشارهای بیامان تیم آبسکون آلومینیوم آغاز شد و این تیم در دقیقه 73 به گل برتری دست پیدا کرد و جدال دو تیم تا پایان بازی با نتیجه 2 بر 1 به نفع میزبان خاتمه یافت. 

این رقابت‌ها در سه گروه شمال، مرکز و جنوب برگزار می شود و در هر گروه 10 تیم مسابقات خود را به صورت رفت و برگشت انجام خواهند داد.

تیم شهرداری کامیاران در گروه شمال قرار دارد و با تیمهای مقاومت ساری، شهدای رزکان کرج، اتحاد ساری، خوشهطلایی ساوه، آبسکون آلومینیوم تهران، مقاومت تهران، چوکای تالش، ملی پوشان تبریز و صنعت ساری هم گروه است.

نماینده استان کردستان در ادامه این رقابت‌ها در هفته هفتم روز سه‌شنبه هفته آینده در ورزشگاه آزادی میزبان تیم ملی پوشان تبریز خواهد بود.

مختار آذرآباد، حامد رضاپور، حسین ابوالفتحی، بلال وکیلی، محمد قلوزی، جلیل نوربخش، مسلم فریدی، محمد خادمی، صابر محمدی، کیوان مارابی و سیوان رحیم‌پور در ترکیب تیم شهرداری کامیاران قرار دارد و مسعود مرادی سرپرست، فریدون فاتحی و مهرداد بدرودیان به‌عنوان مربی این تیم را هدایت می‌کنند.

در پایان مرحله نهایی مسابقات 2 تیم نخست از هر گروه به لیگ دسته دوم صعود خواهند کرد و تیمهای سوم، چهارم و دو تیم بهتر پنجم هر گروه در دور دوم ماندگار خواهند شد و بقیه سقوط خواهند کرد.

منبع خبرگزاری: فارس