رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۸

شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی توان حل مشکلات اقتصادی را دارد - فرکانس هاي پخش سیما

 

 

فرکانس هاي پخش تلویزیون

شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی توان حل مشکلات اقتصادی را دارد

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سنندج گفت:

شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی توان حل مشکلات اقتصادی را دارد

سیدکمال حسینی چهارشنبه‌شب در نوزدهمین نشست کمیسیون گردشگری، اقتصاد ورزش و اقتصاد هنر اتاق سنندج، اظهار داشت: یکی از شوراهایی که افراد مهم و صاحب قدرت و قادر به انجام کار می‌توانند حضور داشته باشند و برای دستگاه‌هایی کە بە تنهایی قادر به حل مشکلات نیستند، تأثیرگذار باشد، شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی است.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سنندج اضافه کرد: شورایی که در آن نمایندگان مجلس، رئیس دستگاه قضایی، استاندار و شهردار حضور دارند، قطعا دستاورد خوبی خواهد داشت و یکی از شوراهای موثر در حل مشکلات بخش‌های مختلف اقتصادی و توسعه است.

وی تصریح کرد: شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی، شورایی است که جایگاه قانونی بالایی دارد و کاری کە نیاز بە تعامل و هم‌اندیشی داشته باشد و کسی به تنهایی در استان قادر به انجام آن نباشد، این شورا جایی است که در آن حل می‌شود.

حسینی با عنوان اینکه امسال تعداد برگزاری جلسات شورای گفت‌وگو در استان کردستان کم بوده است و در این جلسه باید تمام ارکان شورا حضور داشته باشند، گفت: در صورتی که مشکل پیش‌آمده در این شورا حل نشود، طبق ماده 76 قانون شورای گفت‌وگو، برای حل مشکل در شورای گفت‌وگو کشوری مطرح خواهد شد.

وی با ابراز اینکه این جلسه مربوط به بحث گردشگری است، بیان کرد: با هم‌اندیشی در این جلسه باید راهکارهایی برای اقتصادی‌کردن موهبت‌های این استان اتخاذ کنیم و از این طریق موجب اشتغال و کارآفرینی و ارتقاء استان کردستان شویم.

منبع خبرگزاری: فارس