جهش تولید | سه‌شنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۹

شورای هماهنگی تبلیغات کردستان مردم رابه حضوردرگرامیداشت 9دی دعوت کرد - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

شورای هماهنگی تبلیغات کردستان مردم رابه حضوردرگرامیداشت 9دی دعوت کرد

شورای هماهنگی تبلیغات کردستان مردم رابه حضوردرگرامیداشت 9دی دعوت کرد


روز بصیرت ومیثاق امت با ولایت:

شورای هماهنگی تبلیغات کردستان مردم رابه حضوردرگرامیداشت 9دی دعوت کرد

در این اطلاعیه که نسخه ای از آن به ایرنا مرکز سنندج نمابر شد آمده است: نهم دی ماه به گفته رهبر فرزانه انقلاب روز تجلی قدرت خدا و حرکتی ماندگار در تاریخ انقلاب است و این حرکت مردم اتمام حجت برای همه است.
این اطلاعیه افزوده است: 9 دی روز بیداری و خروش و حضور ملتی است که در گذرگاه های حساس تاریخی علی رغم تمام حربه های دشمنان همواره در صحنه بوده و نقشه های شوم بدخواهان را نقش برآب کرده اند.
در این بیانیه اظهار آمده است: در نهم دی مردم نشان دادند که همواره با بصیرت به وصایای امام راحل خود گوش می دهند که می فرمود: همواره پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد.
شورای هماهنگی تبلغیات اسلامی کردستان درادامه این اطلاعیه آورده است: به اطلاع مردم شهید پرور و همیشه درصحنه کردستان بویژه علماء، روحانیون، اندیشمندان، فرهنگیان، دانشگاهیان، دانش آموزان،ایثارگران،اصناف وبازاریان،کارکنان ادارات،نهادها وارگانهای انقلاب اسلامی ،نیروهای نظامی وانتظامی مستقردر منطقه می رساند مراسم هفتمین سالگرد حماسه نهم دی ماه (روز بصیرت ومیثاق امت با ولایت) همگام با ملت حماسه ساز و مبارز و غیور ایران اسلامی در استان کردستان برگزار می شود.
در پایان این اطلاعیه آمده است: شـورای همـاهنـگی تبـلیغات اسـلامی استـان کردستـان از عموم مردم شریف و قدر شناس استان کردستان دعوت می کند که در راستای ارج نهادن به حماسه ماندگار نهم دی و به منظورتجدید عهد و پیمان با آرمانهای بلند حضرت امام خمینی(ره ) و شهیدان انقلاب اسلامی و تجدیدبیعت با مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خاامنه ای(مد ظله العالی)درمراسمی که بدین منظور برگزار می شود، شرکت کرده و با حضور چشمگیر خود پاسخ دندان شکنی به یاوه گوئی های استکبارجهانی دهند.
آیین گرامیداشت حماسه ماندگار نهم دی ماه روز پنجشنبه در سالن ورزشی آزادی شهرستان سنندج برگزار می شود.
شایان ذکر است نظیر این مراسم در کلیه شهرها و بخش های تابعه استان برگزار می شود.

منبع خبرگزاری: ایرنا

آدرس کوتاه :