جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

شهردار سنندج از آغاز احداث مجتمع تجاری - خدماتی خیابان داراب سنندج خبر داد. - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

شهردار سنندج از آغاز احداث مجتمع تجاری - خدماتی خیابان داراب سنندج خبر داد.

شهردار سنندج از آغاز احداث مجتمع تجاری - خدماتی خیابان داراب سنندج خبر داد.


آغاز احداث مجتمع تجاری - خدماتی خیابان داراب سنندج/شهردار: احیای زمین‌های تحت مالکیت شهرداری در اولویت است

شهردار سنندج از آغاز احداث مجتمع تجاری - خدماتی خیابان داراب سنندج خبر داد.

منوچهر فخری" شهردار سنندج گفت: مشکلات مالی یکی از مهم ترین مشکلاتی است که در چند سال اخیر گریبانگیر شهرداری‌ها شده و تنها راهکار حل این مشکل جذب سرمایه گذار جهت اجرای طرحهای عمرانی و اقتصادی است.


وی اظهار کرد: تعداد زیادی از زمین‌ها در نقاط مختلف سطح شهر وجود داشت که مالکیت آنها در اختیار شهردار بوده ولی هیچگونه استفاده بهینهای از این زمینها نمیشد.


شهردار سنندج افزود: با هدف ایجاد درآمد پایدار و احیای زمین های تحت مالکیت این شهرداری در چند سال اخیر عملیات احداث چندین مجتمع تجاری _خدماتی و مسکونی با مشارکت بخش خصوصی در دستور کار این شهرداری قرار گرفت.


فخری ادامه داد: عملیات احداث مجتمع تجاری- خدماتی بلوار سید قطب در 6 طبقه، مجتمع تجاری خدماتی -میدان مولوی در 7 طبقه و مجتمع تجاری- خدماتی  و مسکونی خیابان مردوخ در جهار طبقه از جمله پروژههای مشارکتی این شهرداری در چند سال اخیر بوده که دو مورد این پروژهها تکمیل و به بهرهبرداری نیز رسیده است.


وی از آغاز عملیات احداث مجتمع تجاری خدماتی خیابان داراب خبر داد و گفت: مراحل اولیه احداث این پروژه نظیر صدور پروانه و شناسایی سرمایه گذار این طرح انجام شده و در حال حاضر عملیات پی کنی آن در حال اجرا است.


فخری اعلام کرد: پروژه مجتمع تجاری خدماتی داراب در زمینی به مساحت 208 متر مربع و در 6 طبقه احداث خواهد شد.


وی در خصوص مشخصات این طرح گفت: مجتمع تجاری خدماتی خیابان داراب با زیر بنایی 1350 متر مربع داری یک طبقه زیرزمین با کاربری انبار تجاری، طبقه همکف با کاربری تجاری، طبقات اول تا  چهارم  هر کدام سه واحد با کار بری خدماتی در حال احداث است.


شهردار سنندج مدت زمان اجرای پروژه احداث مجتمع تجاری خدماتی داراب را 14 ما اعلام کرد و گفت: امیدواریم با جذب سرمایه گذار بتوانیم در راستای اجرای پروژ های مشارکتی و عمرانی در سطح شهر گامهای اساسی برداریم.

 

آدرس کوتاه :