جهش تولید | سه‌شنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۹

شهردار جدید سنندج معرفی شد - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

شهردار جدید سنندج معرفی شد

شهردار جدید سنندج معرفی شد


عاقبت شهردار سنندج امروز معرفی گردید

شهردار جدید سنندج معرفی شد

، آئین تودیع شهردار سابق و معارفه شهردار جدید سنندج، ظهر امروز در محل مجتمع فرهنگی هنری فجر این شهر برگزار شد.

در این مراسم سرپرست شهرداری سنندج با اشاره به رشد جمعیت طی دو دهه گذشته در کل کشور و نیز استان کردستان گفت: در حال حاضر 74 درصد از جمعیت ایران را افراد شهرنشین تشکیل می‌دهند.

لقمان حیدری با اشاره به اینکه این رشد جمعیت نیازمند مدیریت شهری جدید است، افزود: این موضوع نیز ضرورت تخصیص اعتبارات جهشی و تزریق بودجه‌های ویژه را طلب می‌کند.

وی با اشاره به وضعیت خاص سنندج به لحاظ توپوگرافی، گفت: به همین دلیل اجرای پروژه‌ها در سنندج، نیازمند هزینه بالاتری در قیاس با دیگر نقاط است.

حیدری با بیان اینکه این امر زمینه ساز اجرای کمتر پروژه‌های شهری می‌شود، تصریح کرد: نتیجه اینکه این موضوع موجب سایه افکندن بر توقعات شهروندان خواهد بود.

حیدری، میزان مطالبات شهرداری سنندج از ادارات را 34 میلیارد تومان عنوان کرد و گفت: برای پرداخت حقوق پرسنل مجموعه نیازمند 16 میلیارد تومان اعتبار تا پایان سال هستیم.

حیدری خواستار توجه مسئولان ادارات به شهرداری با هدف حل این مشکل شد و افزود: آنها نیز به مانند ما باید برای رفع این معضلات کوشا باشند.

کامیاب شادمان شهردار سابق سنندج نیز با بیان اینکه نباید اجازه داد برخی اختلاف سلیقه‌ها عملکرد شهرداری را تحت تأثیر قرار بدهد، گفت: نباید این مسائل به شهردار منتقل شود.

در پایان این مراسم منوچهر فخری به طور رسمی به عنوان شهردار جدید سنندج جایگزین کامیاب شادمان در این سمت شد. 

منبع خبرگزاری:فارس

آدرس کوتاه :