جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

شناسایی ۲۱ بیمار جدید مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

شناسایی ۲۱ بیمار جدید مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته

شناسایی ۲۱ بیمار جدید مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته


شناسایی ۲۱ بیمار جدید مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته
ه گزارش خبرگزاری صداوسیمامرکز کردستان، فرزین رضاعی گفت: در حال حاضر ۱۹۷ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان بستری هستند.

وی با اشاره به آمار بستری شدگان در کردستان به تفکیک بیمارستان‌های استان افزود: توحید سنندج: ۸۷ نفر، بعثت سنندج: ۱ نفر، کوثر سنندج: ۱۷ نفر، امام خمینی (ره) سقز: ۲۷ نفر، فجر مریوان: ۱۶ نفر، شهید بهشتی قروه: ۱۸ نفر، امام حسین بیجار: ۱۲ نفر، بیمارستان سینای کامیاران: ۸ نفر، رازی بانه: ۸ نفر، شهدای دهگلان: ۳ نفر است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان تصریح کرد: اکنون ۶۰ نفر بیمار مبتلا به کرونا در بخش ویژه (آی سی یو) بستری هستند.

 رضاعی از مرگ ۳ بیمار در ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و آمار فوت شدگان بر اثر بیماری کرونا در کردستان از ابتدا تا کنون را ۳۹۳ نفر عنوان کرد و گفت: از این تعداد ۷۶ نفر در سقز، ۱۳۱ نفر در سنندج، ۳۲ نفر در قروه، ۳۰ نفر در بانه، ۲۲ نفر در مریوان، ۲۵ نفر در بیجار، ۳۸ نفر در کامیاران، ۲۹ نفر در دیواندره، ۱۰ نفر در دهگلان جان‌باختند که همه موارد به صورت بهداشتی و با رعایت دستورالعمل‌های مرتبط دفن شده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان خطاب به شهروندان افزود: همچنان روند فاصله‌گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک، شست‌وشوی مرتب دست‌ها با آب و صابون، اجرای اصول بهداشتی و قرنطینگی را تا قطع زنجیره این ویروس مهلک رعایت کنید در غیر این صورت افزایش تعداد زیاد مبتلایان و مرگ بر اثر کرونا در استان را شاهد خواهیم بود.
آدرس کوتاه :