جهش تولید | پنج‌شنبه، ۶ آذر ۱۳۹۹

شرکت در راهپیمایی 22 بهمن وظیفه شرعی و یک ضرورت است - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

برنامه های سیما

شرکت در راهپیمایی 22 بهمن وظیفه شرعی و یک ضرورت است

شرکت در راهپیمایی 22 بهمن وظیفه شرعی و یک ضرورت است


امام جمعه سروآباد:

شرکت در راهپیمایی 22 بهمن وظیفه شرعی و یک ضرورت است

ماموستا سید احمد سجادی در خطبه های نماز جمعه این هفته سروآباد با گرامیداشت سی و نهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به راهپیمایی 22 بهمن اشاره کرد و افزود: ملت ایران با حضور پرشور خود در این راهپیمایی یکبار دیگر حمایت قاطع خود را از نظام و انقلاب اسلامی نشان می دهند و نفرت و انزجار از سیاست های غلط استکبار جهانی را فریاد می زنند.
وی اظهار کرد: حضور پرشور ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن مشت سنگینی بر دهان یاوه گویان بویژه آمریکا، انگلیس و اسرائیل غاصب است و این امر مهم را به دشمنان نظام می رساند که ملت ایران از استکبار جهانی بیزار و متنفر است.
امام جمعه سروآباد به برخی ناآرامی ها در کشور نیز اشاره کرد و افزود: آمریکا و اسرائیل قصد داشتند از ناآرامی های اخیر به نفع خود سوء استفاده کرده و به انقلاب اسلامی ضربه بزنند اما با حضور به موقع مردم همیشه در صحنه این توطئه آنها نیز همچون سایر توطئه های شوم شان خنثی و برملا شد.
ماموستا سجادی در خطبه اول نماز هم به موضوع توبه در اسلام اشاره کرد و گفت: یکی از راه های بخشش گناهان و رهایی از خشم و عذاب سخت الهی توبه کردن و طلب مغفرت از خداوند متعال است.
وی تاکید کرد: کسانی که از گناهان خود پشیمان شوند و رو به درگاه خداوند متعال توبه کنند، خداوند توبه آنها را قبول کرده و در کارنامه اعمال آنها، کردار و عمل صالح نیز می افزاید و در دنیا و قیامت آنها را رستگار می کند.
وی اضافه کرد: خداوند متعال توبه کنندگان را دوست دارد و کسانی که از ته قلب و با جان و دل توبه کنند و به راه راست برگردند، مورد لطف و رحمت خود قرار می دهد.