جهش تولید | پنج‌شنبه، ۹ بهمن ۱۳۹۹

شرکت در انتخابات یک وظیفه همگانی است - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

شرکت در انتخابات یک وظیفه همگانی است

شرکت در انتخابات یک وظیفه همگانی است


نماینده ولی فقیه در استان؛

شرکت در انتخابات یک وظیفه همگانی است

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مردم کردستان، نماینده ولی فقیه در استان  در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان کردستان با اشاره به انتخابات پیش رو و تأیید و رد صلاحیت‌هایی که توسط شورای نگهبان تعیین شد، گفت: در رد و تأیید نامزد‌های انتخابات باید فرهنگی بر مردم حاکم بود که در صورت تأیید نامزد دارای مشکل، اعم از فساد مالی و اخلاقی واکنش نشان می‌دادند و دلیل آنرا جویا می‌شدند. آیت الله سید محمدحسینی شاهرودی در ادامه از تمامی مدیران و مسئولان دستگاه‌های مختلف خواست تا با ترغیب و تشویق مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی زمینه حداکثری حضور را فراهم کنند تا بار دیگر توطئه‌های دشمنان را نقش بر آب کنند.
عبیدرستمی سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی هم در این جلسه از رشد سه برابری استقبال کردستانی‌ها از فیلم‌های جشنواره فجر خبر داد و گفت: حدود سه هزار و ۵۰۰ دانش اموز نواحی حاشیه شهر سنندج فیلم‌های بخش کودک و نوجوان این جشنواره را تماشا کرده اند .
دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز کردستان هم در این جلسه علیرغم مقابله و مبارزه‌هایی که با قاچاق کالا‌های سلامت محور صورت می‌گیرد، اما باز هم شاهد وجود این محصولات در سطح بازار هستیم.
علی خداویسی به طرح پیشنهادی فرهنگی این کمیسیون برای مقابله با قاچاق گفت: تشکیل اتاق فکر، تشویق و حمایت، از تولیدات و فعالیت‌های فرهنگی، همسو با اهداف و سیاست‌ها و ماموریت‌ها کمیسیون و انعقاد تفاهم نامه همکاری با وزارت آموزش و پرورش با رویکرد دانش آموز محوری از جمله برنامه‌های مهم برای مقابله با قاچاق کالا خواهد بود .
محمودالله مرادی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان هم گفت: همه افراد جامعه باید نسبت به حضور پر شور در انتخابات حساس باشند چرا که این انتخابات به صحنه ناکام ماندن دشمنان تبدیل خواهد شد.

آدرس کوتاه :