سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۱۱ مرداد ۱۴۰۰

شب های قدر موجب قرب و منزلت انسان نزد خداوند متعال خواهد شد - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

شب های قدر موجب قرب و منزلت انسان نزد خداوند متعال خواهد شد

شب های قدر موجب قرب و منزلت انسان نزد خداوند متعال خواهد شد


امام جمعه بیجار:

شب های قدر موجب قرب و منزلت انسان نزد خداوند متعال خواهد شد

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما از سنندج، حجت الاسلام علی مرادی در خطبه­های نماز جمعه این هفته بیجار افزود: پروردگار عالمیان برای انسان فرصت های بیشتری را برای ارتقای معنویت فراهم نموده است.

 وی به شهادت حضرت علی (ع) بعنوان درس عبرت تاریخ از جهالت مردم و دوری آنان از واقعیت بعنوان یک درد پنهان نامبرد و تاکید کرد: دنیا دیگر شخصیت بی نظیری همچون مولای متقیان حضرت امیر المومنین(ع) پیدا نخواهد کرد.

او با اشاره به عدالت محور بودن حکومت حضرت علی (ع)، دریافت حقوق نجومی را جفای در حق مردم دانست و از مقام های قضایی و دادستان خواست بطور جدی به این فساد رسیدگی کنند.

وی انتظار عمومی برای جلوگیری از چپاول بیت المال را یک مطالبه بحق دانست و تاکید کرد: جهان امروز از هر روزی دیگر تشنه عدالت است و این میسر نمی شود مگر اینکه مسئولین نظام تعهد اخلاقی و اعتقادی داشته باشند.

حجت الاسلام مرادی به اقدام ظالمانه حکومت آل خلیفه در سلب تابیعیت از شیخ قاسم افزود: همانطور که سردار سلیمانی بیان کرده است، شیخ قاسم خط قرمز مسلمانان است.

وی ادامه داد: شیخ قاسم یک رهبر معنوی است و در دل ها جای دارد و هیچ کس نمی تواند مانع ورود به قلوب مردم شود.
در پایان آیین نماز جمعه امروز رئیس داد گستری ، دادستان و جمعی از قضات شهرستان بیجار به مناسبت هفته قوه قضائیه، بصورت چهره به چهره پاسخگوی مشکلات مردم بودند.

آدرس کوتاه :