سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

شان و منزلت معلمان باید در جامعه پررنگ تر باشد. - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

شان و منزلت معلمان باید در جامعه پررنگ تر باشد.

شان و منزلت معلمان باید در جامعه پررنگ تر باشد.


رئیس آموزش و پرورش مریوان عنوان کرد:

شان و منزلت معلمان باید در جامعه پررنگ تر باشد.

فواد حسینی در نخستین جلسه شورای آموزش و پرورش در سال جاری افزود: همه دستگاه های ادارای شهرستان در برگزاری هر چه باشکوه تر آیین روز معلم همکاری کنند.
وی با اشاره به سالروز شهادت استاد شهید مطهری و روز معلم گفت: نامگذاری روز شهادت استاد مطهری به روز معلم، وظیفه همه را در تجلیل از مقام و منزلت معلم سنگین تر می کند.
حسینی اظهار کرد: روز معلم علاوه بر تجلیل از معلمان ، روز بزرگداشت بزرگ مردی است که برای صدور انقلاب اسلامی در کشورهای مختلف تلاش زیادی کرده است.
به گفته وی در طول چند سال گذشته همواره این خود آموزش و پرورش بوده که برای معلمان و صنف جامعه معلمی مراسم گرفته است و این بار انتظار می رود برای حفظ جایگاه و شان معلم دستگاه هایی دیگر نیز در این مهم شرکت کنند.
وی خاطر نشان کرد: تلاش می شود تا با همکاری همه دستگاه های شهرستان هفته معلم و تجلیل از معلمان در شان و منزلت آنان برگزار شود.
حسینی افزود: از میان معلمان شهرستان 350 نفر متقاضی شده و از این تعداد از 23 نفر ممتاز در روز معلم تجلیل می شود.
وی با بیان اینکه از نظر ما همه معلمان نمونه هستند، گفت: اظهار امیدواری کرد بعد از گذشت 37 سال از انقلاب برای انتخاب معلم های نمونه، ساز و کار جداگانه و ویژگی خاصی در نظر گرفته شود.
در ادامه فرماندار مریوان با اشاره به گرامیداشت جایگاه و منزلت معلم اظهار کرد: گرامیداشت روز معلم متعلق به شخص خاصی نیست بلکه جامعه موظف به ارتقاء روز افزون جایگاه و منزلت معلم است.
محمد فلاحی ادامه داد: بی شک آموزش و پرورش نیاز به حمایت همه دستگاه هایی اجرایی دارد.
مریوان در 130 کیلومتری غرب سنندج واقع شده است.

منبع خبرگزاری: ایرنا

آدرس کوتاه :