جهش تولید | جمعه، ۲۶ دی ۱۳۹۹

شازده کوچولو در سقز نمایش می دهد. - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

شازده کوچولو در سقز نمایش می دهد.

شازده کوچولو در سقز نمایش می دهد.


نمایش نوروزی تئاتر در سقز

شازده کوچولو در سقز نمایش می دهد.

به گزارش واحد خبر سنندج، علیرضا اسماعیلی گفت: نمایش شازده کوچولو امروز پنج‌شنبه ساعت 18 و 30 دقیقه در پارک مولوی کُرد شهر سقز اجرا می‌شود.

وی ادامه داد: گروه تئاتر آناهیتا این نمایش را به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز به صورت خیابانی اجرا خواهد کرد.

طراح و کارگردان سقزی این اثر نمایشی، گفت: اجرای این نمایش با هدف ایجاد لحظاتی شاد برای مردم و یک عیدی کوچک از سوی این گروه به همشهریان سقزی است.

اسماعیلی افزود: تئاتر شازده کوچولو اثری از گروه آناهیتای سقز است که با همکاری شورای اسلامی و شهرداری سقز به همشهریان پیشکش می‌شود.

وی بازیگران این نمایش را فردین ابوالمحمدی، میلاد یونسی، شریفه شیریان، الهام جوانرو، برهان سعیدی، سرور رضایی، سه‌روک معروفی، دلنیا راک، نگین سربازی، نگار سربازی، رامیار ربانی و مبین مصطفوی اعلام کرد.

اسماعیلی دیگر عوامل این نمایش را سلمان نوری و روناک راد نام برد و از علاقمندان هنردوست سقزی دعوت کرد تا همچون گذشته از این نمایش که با مضمون طنز اجتماعی اجرا می‌شود، دیدن کنند.

وی ادامه داد: شازده کوچولو مضمونی طنز اجتماعی دارد که برای یافتن اشک شوق و نجات گل سرخش به ناچار به زمین آمده و میان مردم دنبال گم شده‌اش می‌گردد و در موقعیت‌های مختلفی که هر کدام مضمونی شهروندی با درون‌مایه‌ی طنز دارد، قرار می‌گرد و سرآخر اینکه ...

محل اجرای این نمایش، پارک مولوی کُرد انتهای راهروی اصلی اعلام شده است و در روزهای پنج‌شنبه و شنبه اجرا خواهد شد.

آدرس کوتاه :