جهش تولید | شنبه، ۱۵ آذر ۱۳۹۹

سیاست اصلی نظام جمهوری اسلامی رفاه و آسایش مردم و ایجاد اشتغال است - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

سیاست اصلی نظام جمهوری اسلامی رفاه و آسایش مردم و ایجاد اشتغال است

سیاست اصلی نظام جمهوری اسلامی رفاه و آسایش مردم و ایجاد اشتغال است


استاندار کردستان گفت:

سیاست اصلی نظام جمهوری اسلامی رفاه و آسایش مردم و ایجاد اشتغال است

عبدالمحمد زاهدی در مراسم واگذاری 550هکتار از اراضی کشاورزی روستای الک کامیاران به عنوان هدیه رهبر معظم انقلاب به مردم ابین روستا با تسلیت سالگرد ارتحال حضرت امام (ره) به وفاداری مردم کردستان به امام (ره) و آرمان های انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: مردم روستای الک کامیاران جزو اولین کسانی بودند که از خطه کردستان به خدمت امام رسیدند و تعدادی از این افراد در این مراسم نیز حضور دارند.
او روستای الک را جزو روستاهای قدیمی با قدمت تاریخی دانست و گفت: مردم این روستا سختکوش و تلاشگر در عرصه تولیدات کشاورزی و دامی هستند.
او گفت: خداوند را سپاسگزاریم بابت هدیه رهبر معظم انقلاب به اهالی روستای الک و این نشان دهنده تعامل و وفاداری بین مردم و نظام است که در تمام صحنه ها تداوم داشته است و روز به روز شاهد اجرای برنامه هایی در راستای توسعه استان هستیم.
وی با اشاره به سفر رهبر معظم انقلاب به کردستان در اردیبهشت سال 88 و فرهنگی نامیدن استان از سوی معظم له گفت: بعد از این سفر نگاه امنیتی که در برخی نقاط نسبت به کردستان وجود داشت با فرمایشات رهبر معظم انقلاب منتفی شد و مردم ایران متوجه شدند که مردم کردستان دارای فرهنگ بسیار غنی هستند.
زاهدی اظهار کرد: مهمترین عامل انگیزه خدمت دولت به مردم، وفاداری مردم به نظام است.
ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در مراسمی که امروز چهارشنبه در مسجد امام شافعی روستای الک کامیاران برگزار شد، بیش از 550 هکتار از اراضی کشاورزی را به عنوان هبه رهبر معظم انقلاب اسلامی به 300 کشاورز این روستا اهدا کرد.
رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در سفر به استان‌های کردستان، کرمانشاه و ایلام از برخی طرح های محرومیت‌زدایی بنیاد برکت از جمله توانمندسازی اقتصادی، زیربنایی، مدرسه‌سازی و سلامت الکترونیک در غرب کشور بازدید می کند.
استان کردستان یک میلیون و 480هزار نفر جمعیت دارد که در 29شهر و هزار و 703روستا ساکن هستند.
روستای الک 500خانوار با هزار و 500نفر جمعیت دارد و در 10کیلومتری شهر کامیاران به طرف روانسر در استان کرمانشاه واقع شده است.

منبع خبرگزاری:ایرنا

آدرس کوتاه :