جهش تولید | شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۹

سپاه در حادثه تروریستی تهران قدرت نظام را به رخ دشمنان کشید - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

سپاه در حادثه تروریستی تهران قدرت نظام را به رخ دشمنان کشید

سپاه در حادثه تروریستی تهران قدرت نظام را به رخ دشمنان کشید


نماینده مردم سقز و بانه در مجلس گفت:

سپاه در حادثه تروریستی تهران قدرت نظام را به رخ دشمنان کشید

محسن بیگلری ، ضمن محکوم کردن دو حادثه تروریستی مجلس و حرم امام راحل در تهران، اظهار امیدواری کرد:هرچه زودتر عزیزانی که در این حادثه زخمی شدند شفا پیدا کنند و خداوند نیز به بازماندگان 12 شهید بی‌گناه این حادثه صبر عنایت بفرماید.

نماینده مردم شهرستان‌های سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی افزود: این 2 تیم تروریستی دست نشانده برای اجرای کارهای بزرگ‌تری به میدان آمده بودند که خوشبختانه با هوشیاری و عکس‌العمل به موقع سپاه ناکام ماندند.

بیگلری گفت: اگر به واسطه اشرافیت بسیار خوب نیروهای سپاه و سایر نیروهای انتظامی نبود شاید باید اتفاقات پیچیده‌تر و بزرگتری را در پایتخت شاهد بودیم.

وی اضافه کرد: هرچند شهادت این 12 عزیز و زخمی‌شدن سایر هموطنانمان در این دو حادثه تلخ برای ما بسیار سنگین و ناراحت کننده است، اما نباید از این نکته غافل شویم که سناریوی عظیمی از سوی دشمنان قرار بود در صحن مجلس و مرقد اما راحل پیاده شود که خوشبختانه با شکست مواجه شد.

بیگلری یادآوری کرد: سپاه در این حادثه قدرتمندانه عمل کرد و واقعا جای تقدیر و تشکر دارد، سپاه به دشمنان نظام نشان داد که کوچکترین تحرک از سوی آنان را با سختی پاسخ می‌دهند.

به گفته نماینده مردم شهرستان‌های سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی، برخورد قدرتمندانه سپاه و سایر نیروهای نظامی با اتفاق امروز موجب شد که دشمنان اقتدار و عظمت ایران را بار دیگر مشاهده کنند و دیگر جسارت چنین عرض‌اندام‌هایی به خود ندهند.

وی گفت: اقتدار و نقش‌آفرینی سپاه سرافراز در برخورد با این افراد به دشمنان این پیام را داشت که کور خواندید و مطمئن باشید که نمی‌توانند کوچکترین خدشه‌ای به امنیت ایران اسلامی وارد کنید.

بیگلری با بیان اینکه به فرموده مقام معظم رهبری این حرکت دشمن ترقه بازی بود، اظهار کرد: دشمنان ایران باید بدانند که عظمت، قدرت و امنیت ایران اسلامی خلل ناپذیر است و با این حرکات پوچ نمی‌توانند راه به جایی ببرند.

وی گفت: به درک واصل‌شدن افرادی که مجری صحنه تراژدی حوادث تروریستی در تهران بودند پیام‌های زیادی برای دشمنان نظام داشت که اگر عاقل باشند بار دیگر این حرکات بچه‌گانه و بی‌اهمیت را تکرار نخواهند کرد.

نماینده مردم شهرستان‌های سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی در زمینه اهمیت تقویت نیروهای نظامی و انتظامی در کشور نیز با توجه به اتفاق امروز اضافه کرد: ذکر این نکته که نیروهای نظامی و انتظامی کشور از اقتدار بالایی برخوردار هستند ضروری است.

وی افزود: این عزیزان از آغاز پیروزی انقلاب تاکنون با نقش‌آفرینی‌های خود در دفاع از نظام و ارزش‌های آن به بهترین شکل ممکن عمل کرده و البته باید این قدرت قوی، قوی‌تر شود.

بیگلری اضافه کرد: این عزیزان در شرایط کنونی نیز از اقتدار و قدرت کافی در تمام زمینه‌ها برخوردار بوده، اما تقویت بیشتر آنان می‌تواند مانع از تکرار چنین اتفاقات ناگواری از سوی دشمنان به ویژه داعش تروریست شود.

 

منبع خبرگزاری: فارس

آدرس کوتاه :