جهش تولید | دوشنبه، ۶ بهمن ۱۳۹۹

سومین روز مسابقات فوتسال دانشجویان علوم پزشکی با 6 دیدار در کاشان پیگیری شد - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

سومین روز مسابقات فوتسال دانشجویان علوم پزشکی با 6 دیدار در کاشان پیگیری شد

سومین روز مسابقات فوتسال دانشجویان علوم پزشکی با 6 دیدار در کاشان پیگیری شد


رقابت های فوتسال

سومین روز مسابقات فوتسال دانشجویان علوم پزشکی با 6 دیدار در کاشان پیگیری شد

شامگاه جمعه در پایان رقابت های روز سوم که در سالن ورزشی تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی کاشان در گروه های چهارگانه تیم های کاشان، بندرعباس، ایلام، تهران و اصفهان برابر حریفان خود به برتری دست یافتند.
در گروه اول این مسابقات که تیم های جهرم، بندرعباس، ایلام و دانشگاه علوم پزشکی ایران حضور دارند دیدار بین تیم های ایلام و علوم پزشکی ایران با نتیجه 5 بر صفر به سود ایلام به پایان رسید و دیدار بندرعباس و جهرم با پیروزی 4 بر صفر بندرعباس پایان یافت.
در گروه دوم نیز که سه تیمی متشکل از تیم های یزد، کردستان و همدان است، دیدار تیم های کردستان و همدان با تساوی 1 بر 1 به پایان رسید.
در گروه سوم که دیگر گروه سه تیمی با حضور تیم های رفسنجان ، کاشان و مشهد است بازی تیم های کاشان با مشهد با نتیجه 2 بر صفر به سود کاشان به پایان رسید.
در مسابقات گروه چهارم نیز که متشکل از تیم های آبادان، اصفهان ، گلستان و تهران است، تیم اصفهان 6 بر صفر آبادان را شکست داد و تهران 2 بر صفر گلستان را مغلوب کرد.
در این مسابقات که از چهارشنبه چهارم مردادماه جاری آغاز شده است، 14 تیم از 14 دانشگاه علوم پزشکی کشور به مدت یک هفته با هم به رقابت می پردازند.
تیم قهرمان این مسابقات به مرحله نهایی سیزدهمین دوره المپیاد ورزشی دانشگاه های کشور که شهریور امسال در شهرکرد برگزار می شود، راه خواهد یافت.

آدرس کوتاه :