رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۸

سه میلیارد و 890 میلیون ریال از مطالبات و حقوق کارکنان پرداخت شد - نمایش محتوای خبر

 

 

سه میلیارد و 890 میلیون ریال از مطالبات و حقوق کارکنان پرداخت شد

شهردار شهر زرینه بیان کرد:

سه میلیارد و 890 میلیون ریال از مطالبات و حقوق کارکنان پرداخت شد

محمد محمدزاده اظهار کرد: از اواخر دی سال 95، تصدی امور شهری شهر رزینه را برعهده دارم در مدت تصدی سرپرستی شهرداری با همراهی اعضای محترم شورای شهر موفق شدیم اقداماتی مناسب در این حوزه انجام دهیم که از جمله آنها می‌توان به پرداخت مطالبات از شهرداری به مبلغ 2 میلیارد ریال، پرداخت حقوق و مزایای کارکنان شهرداری و سنوات و طلب‌های آنان به مبلغ یک میلیارد و 890 میلیون ریال اشاره کرد.
وی با اشاره به صدمات زیست محیطی و نحوه فعلی دفع فاضلاب شهری شهر زرینه ادامه داد: یکی از مهم‌ترین برنامه‌های آتی این شهرداری رفع این مشکل خواهد بود که البته به همکاری همه مسئولان نیاز است.
وی افزود: در راستای حفظ رفاه و آسایش شهر نشینی تلاش می کنیم هرچه سریع تر دام از داخل شهر به شهرک نیک دام اوباتو انتقال داده شود.
محمد زاده بیان کرد: اجرای روکش آسفالت بلوار امام شافعی، جدول‌گذاری و سنگ‌فرش، آسفالت معابر در شهرک‌های کیان‌شهر و حافظ، اجرای فاز اول احداث ساختمان شورای شهر، اجرای فاز دوم غسالخانه، احداث و بازسازی فضای سبز شهری از جمله برنامه های این شهرداری است.
وی ادامه داد: تعمیرات و اورهال جایگاه CNG، ساماندهی و خرید مبلمان مناسب میدان وحدت، طراحی محوطه آب شفا بخش، قرارداد با مدیریت پسماند زباله‌های خشک در استان در خصوص تفکیک از مبداء زباله شهری، رفع معارض در بافت‌های قدیمی شهر و طرح مطالعاتی اولیه جانمایی جایگاه دفع زباله از برنامه های کاری شهرداری در سال جاری است.
وی با بیان اینکه استانداردسازی جایگاهCNG شهر زرینه و توجه به رفع نیازهای آن باعث شد این جایگاه رتبه اول را در استان کسب کند گفت: توجه به آراستگی و ایجاد فضای شهری مناسب یکی از مهم‌ترین اولویت‌های شهرداری است.

 

منبع خبرگزاری: ایرنا