سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۱ خرداد ۱۴۰۰

سنندج قهرمان رقابت های کاراته بانوان کردستان شد - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

سنندج قهرمان رقابت های کاراته بانوان کردستان شد

سنندج قهرمان رقابت های کاراته بانوان کردستان شد


کرد


مسابقات کاراته قهرمانی بانوان استان کردستان روز گذشته در پنج رده سنی به میزبانی سنندج برگزار شد و با معرفی نفرات و تیم های برتر پایان یافت.
این رقابت ها با حضور 150 کاراته کای دختر از شهرستان های تابعه استان در رده های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان، امید و بزرگسالان برگزار شد.
در بخش کاتا و کومیته، سنندج با کسب 16 طلا ، 10 نقره و 9 برنز بر سکوی نخست قرار گرفت، تیم مریوان با 11 طلا، 6 نقره و 11 برنز مقام دوم را کسب کرد و شهرستان بانه با بدست آوردن 4 طلا، 4 نقره و 11 برنز توانست در جایگاه سوم قرار گیرد.
نفرات برتر این مسابقات و کاراته کاهای مستعد از سوی کمیته فنی انتخاب و در اردوی آمادگی هیأت استان برای حضور در رقابت های کشوری شرکت خواهند کرد.

** سنندج سکوی نخست رقابت های کشتی آزاد و فرنگی کردستان را کسب کرد
رقابت های کشتی آزاد و فرنگی قهرمانی رده نوجوانان استان به مدت یک روز در سنندج برگزار شد و با مشخص شدن نفرات برتر اوزان مختلف به کار خود پایان داد.
در این دوره از مسابقات 160 کشتی گیر از شهرستان های استان کردستان در اوزان مختلف به رقابت پرداختند.
در رقابت های کشتی آزاد 42 کیلوگرم محمدقنبری از قروه، 46 کیلوگرم عمران حق مرادی از سنندج، 50 کیلوگرم چیا شریفی از سنندج، 54 کیلوگرم نیما فیروزی از سقز، 58 کیلوگرم شایان حسامی از سنندج، 63 کیلوگرم محمدحسین نوروزیان از سنندج، 69 کیلوگرم شکور فاتحی از سنندج، 76 کیلوگرم حامد فرهادی از قروه، 85 کیلوگرم وحید فقیه سلیمانی از سنندج و در وزن 100 کیلوگرم امیرحسین هراتی از سنندج عناوین نخست را بدست آوردند.
همچنین در مسابقات کشتی فرنگی وزن 42 کیلوگرم مهدی بهرامی از سقز، 46 کیلوگرم شادمان ملایی از سنندج، 50 کیلوگرم رضا عبدالملکی از قروه، 54 کیلوگرم آپو ولیه از سنندج، 58 کیلوگرم دیاکو کاک الهی از سقز، 63 کیلوگرم سوران محمدی از سنندج، 69 کیلوگرم پرهام رحیمی از سنندج، 76 کیلوگرم کیان چمن گلی از سقز، 85 کیلوگرم مهران محمدی از دهگلان و در وزن 100 کیلوگرم محمد محمدی از قروه عناوین اول را کسب کردند.
در کشتی آزاد، سنندج با کسب 87 امتیاز در جایگاه نخست قرار گرفت، قروه با 56 امتیاز دوم شد و سقز با بدست آوردن 26 امتیاز مقام سوم را کسب کرد.
در بخش فرنگی نیز، سنندج با 66 امتیاز مقام نخست را از ان خود کرد، دهگلان با کسب 54 امتیاز دوم شد و شهرستان سقز با 47 امتیاز مقام سوم را به خود اختصاص داد.
نفرات برتر این رقابت ها در مسابقات کشوری و لیگ منطقه ای به عنوان نماینده استان شرکت خواهند کرد.

** انتخابات هیأت اسکی استان کردستان برگزار می شود
انتخابات هیأت اسکی استان کردستان با حضور رئیس فدراسیون و شرکت 2 کاندیدا روز دوشنبه 18 اردیبهشت ساعت 9 صبح در محل اداره کل ورزش و جوانان برگزار می شود.
اسماعیل پور جعفری و محمود علی محمد کاندیداهای حاضر در انتخابات هیأت اسکی کردستان هستند که برای بدست گرفتن سکان ریاست هیأت با هم رقابت خواهند کرد.
هیات اسکی استان کردستان در چند دوره چهار ساله توسط مسعود شکرگزار اداره می شد که با توجه به بخشنامه جدید که بازنشستگان نمی توانند در رأس هیأت های ورزشی باشند به مسئولیت خود در اسکی استان پایان داد
مجمع انتخابات کردستان به ریاست سید عبدی افتخاری رئیس فدراسیون و نایب رئیسی حامد جولائی مدیرکل ورزش و جوانان استان برگزار می شود.

** فوتسالیست سنندجی به مسابقات زیر 20 سال قهرمانی آسیا در تایلند اعزام می شود
با اعلام سرمربی تیم ملی، متین محمدی دروازه بان سنندجی از روز شنبه 23 اردیبهشت به مسابقات فوتسال زیر 20 سال قهرمانی آسیا در کشور تایلند اعزام می شود.
با اعلام علی صانعی سرمربی تیم ملی فوتسال کشور، 14 بازیکن منتخب، کاروان ایران را در این دوره از رقابت ها همراهی می کنند.
این فوتسالیست سنندجی، عنوان دوم مسابقات فوتسال قهرمانی دانش آموزان جهان را که فروردین سال 95 در پورک کرواسی برگزار شد در کارنامه ورزشی خود دارد.
مسابقات زیر ۲۰ سال فوتسال آسیا به میزبانی تایلند برگزار خواهد شد که ایران در گروه D این دوره از مسابقات با تیم های قرقیزستان، امارات، چین و مغولستان هم گروه شد.
این رقابت ها در چهار گروه پنج تیمی برگزار و از روز 26 اردیبهشت در بانکوک پایتخت تایلند آغاز می شود.

سنندج قهرمان رقابت های کاراته بانوان کردستان شد

آدرس کوتاه :