جهش تولید | چهارشنبه، ۱۳ اسفند ۱۳۹۹

سنندج؛ آماده میزبانی از مسافران نوروزی - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

سنندج؛ آماده میزبانی از مسافران نوروزی

سنندج؛ آماده میزبانی از مسافران نوروزی


شهردار سنندج؛

سنندج؛ آماده میزبانی از مسافران نوروزی

به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای کردستان، منوچهر فخری شهردار سنندج با تبریک فرا رسیدن سال نو به تمامی شهروندان و هموطنان اظهار کرد: این شهرداری از ابتدای اسفند ماه گذشته با برگزاری جلسات متعدد برنامه ریزی لازم جهت آماده سازی سطح شهر در راستای استقبال از نوروز را برگزار کرد.

وی افزود: شهرداری در راستای رسالت کاری خود جهت میزبانی شایسته از مسافران نوروزی مجموعه ای از اقدامات را جهت رفاه حال شهروندان ومسافران نوروزی در دستور کار خود قرار داد.

فخری بیان کرد: رفع بسیاری از مشکلات و معظلات خیابانها و معابر و همچین ایجاد فضای زیبا و با نشاط در آستانه فرا رسیدن سال نو از مهم ترین اهداف و برنامه های این شهرداری بود.

وی اعلام کرد: از ابتدای اسفند ماه سازمانها و مناطق تابعه این شهرداری بر اساس وظایف خود عملیات آماده سازی سطح شهر را آغازکردند.

شهردار سنندج لکه گیری و آسفالت خیابانهای اصلی، رنگ آمیزی جداول و دیوارهای فرسوده سطح شهر، گل کاری پارک‌ها و میادین سطح شهر، رفع مشکلات روشنایی ، سرویس بهداشتی و آبخوری پارک ها ، تشکیل ستاد خدمات سفر در شهرداری را از مهم‌ترین برنامه‌های شهرداری در راستای آماده سازی سطح شهر در جهت استقبال از نوروز برشمرد.

وی اعلام کرد: در راستای زیبا سازی سطج شهر امسال المان های مختلف نوروزی در سطح شهر و پارکها نصب شده است که نصب این المان ها باعث ایجاد فضای بسیار زیبای در سطح شهر شده است.

فخری از تلاش‌های شبانه روزی کارکنان خدوم و زحمتکش شهرداری که در جهت آماده‌سازی سطح شهر فعالیت کردند، تقدیر و عنوان کرد: با اتمام عملیات آماده سازی اکنون سنندج آماده میزبانی شایسته از مسافران نوروزی است.

وی ادامه داد: برنامه‌های فرهنگی بسیار با نشاطی هم در طول تعطیلات نوروز نظیر اجرای جنگ شادی و همچین تور سنندج گردی برای مسافران نوروزی در نظر گرفته شده است.

شهردار سنندج با بیان اینکه محل های اسکان نوروزی شهرداری و همچین نیروهای کشیک در تمامی سازمانها و مناطق تعیین شده است، یادآور شد: امیدواریم امسا ل هم با تمهیدات صورت گرفته بتوانیم میزبان شایسته برای مسافران نوروزیم باشیم.

آدرس کوتاه :