جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

سقز میزبان رقابت های فوتسال لیگ مناطق امیدهای ایران - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

سقز میزبان رقابت های فوتسال لیگ مناطق امیدهای ایران

سقز میزبان رقابت های فوتسال لیگ مناطق امیدهای ایران


سقز میزبان رقابت های فوتسال :

سقز میزبان رقابت های فوتسال لیگ مناطق امیدهای ایران

رقابت های فوتسال لیگ مناطق امیدهای ایران با حضور 6 تیم در گروه چهارم از روز 29 تیرماه در سقز آغاز می شود.

 

این مسابقات در سالن ورزشی شهید آبدرم سقز برگزار می گردد و تیم های آروین سقز، کاوین مهاباد، شهید زارعی ایلام، آساره اندیمشک، عرشیان کرمانشاه و سروش ملایر با یکدیگر به رقابت می پردازند.

 

مرحله اول رقابت های فوتسال لیگ مناطق کشور با شرکت 41 تیم برگزار خواهد شد و تیم های حاضر در 8 گروه 5 و 6 تیمی در مناظق مختلف به مصاف هم می روند.

 

آروین سقز نماینده استان کردستان با ترکیب متین محمدی، نیما فاتحی، بهداد شیخ احمدی، هوشمند محمدی، سینا قادری، بهمن محمدی، شاهو حسن زاده، زانکو محمودی، آرش زندی، کیانوش احمدی، سینا صمدی، زانکو مرادی،آرام شریفی، شادمان کریمی، مهران ابراهیمی، مظهر گنجه‌ای و یاسین کشاورزی به میدان می‌رود.

 

اقبال دهزنی سرپرست، رضا رحمانی سرمربی، شاهو کریمی، رزگار احمدی و ایرج رنجگر به عنوان مربی تیم آروین سقز را در این رقابت‌ها هدایت و همراهی می‌کنند.

 

مرحله اول رقابت های فوتسال لیگ مناطق امیدهای ایران طی روز های 29 تیرماه تا 2 مردادماه به میزبانی شهرستان سقز برگزار می شود.

 

گفتنی است، در پایان این مسابقات 2 تیم از هر گروه به مرحله بعد صعود خواهند کرد و مرحله دوم این رقابت ها در 4 گروه 4 تیمی برگزار می گردد.

منبع: پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان

آدرس کوتاه :