جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

سریال قطارچیان از کردستان وارد شبکه نمایش خانگی می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

سریال قطارچیان از کردستان وارد شبکه نمایش خانگی می شود

سریال قطارچیان از کردستان وارد شبکه نمایش خانگی می شود


نمایش خانگی :

سریال قطارچیان از کردستان وارد شبکه نمایش خانگی می شود

تهیه کننده سریال قطارچیان اظهار کرد: این سریال در 13 قسمت تهیه شده و بصورت پک های 2 قسمتی در هفت هفته وارد بازار می شود که پک آخر آن شامل قسمت پایانی و خلاصه ای از تمام قسمت ها و پشت صحنه سریال است.
اسعد فریدی با بیان اینکه این کار یک طنز اجتماعی است گفت: در این سریال از حضور 2 ستاره کمدی سینمای ایران یوسف صیادی و مریم سعادت بهره گرفته شده است.
به گفته وی هر پکی که وارد بازار می شود شامل 2 قسمت است که یک قسمت آن رایگان در اختیار مردم قرار خواهد گرفت.
تهیه کننده سریال قطارچیان در ادامه افزود: ما برای بخش سینمای خانگی فیلم داشته ایم اما ساخت سریال برای نمایش خانگی در منطقه غرب کشور برای نخستین بار انجام شده است.
وی ادامه داد: با توجه به اینکه در زمینه فیلم و سینما در ایران و دنیا فیلمسازان کُرد مطرح بوده اند، ما نیز بر آن شدیم که در زمینه ساخت سریال برای نمایش خانگی نیز پیشقدم شویم.
فریدی با بیان اینکه این سریال، کاری کاملا متفاوت با نوع نگرش جدید در ساخت سریال است از مردم خواست قسمت های این سریال را به صورت اورجینال خریداری کنند.
وی اظهار کرد: در این سریال علاوه بر یوسف صیادی و مریم سعادت، 2 بازیگر مطرح سینمای کشور، اسماعیل پاشایی، کورش احمدی، اسعد فریدی، موسی هدایتی، بابک کاظمی مقدم، مهدی خلیلی، ثریا ابراهیمی، کژال قمری، آسیه مرادی، هستی تیشه گران و شادی حسین پناهی از بازیگران استان نیز حضور دارند.
سریال 13 قسمتی قه تارچیان (قطارچیان) در حوزه شبکه نمایش خانگی روز دوشنبه 13 دی ماه جاری با حضور شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر سنندج، جمعی از مسئولان و همچینین بازیگران سریال در سالن شماره 2 پردیس سینمایی بهمن سنندج رونمایی شد.

منبع خبرگزاری:ایرنا

آدرس کوتاه :