رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۴ تیر ۱۳۹۸

سرپرست سازمان پاركها و فضای سبز شهرداری سنندج منصوب شد - نمایش محتوای خبر

 

 

سرپرست سازمان پاركها و فضای سبز شهرداری سنندج منصوب شد

انتصاب:

سرپرست سازمان پاركها و فضای سبز شهرداری سنندج منصوب شد

مراسم تودیع و معارفه سرپرست سازمانها پارکها و فضای سبز با حضور جمعی از معاونین ومدیران شهرداری برگزار شد.
شهردار سنندج با صدور حکمی مهندس قانع حسینی را بعنوان سرپرست سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری منصوب نمود.
معاون اداری و مالی شهرداری سنندج در مراسم تودیع و معارفه سرپرست سازمان پارکها و فضای سبز اظهار داشت : سازمان پارکها یکی از سازمانهای است که با اقدامات خود در جهت احداث بوستانها و پارکها نقش بسزایی در ارتقاء سطح روحیه و شادابی شهروندان دارد.
مهندس لقمان حیدری بیان کرد : توسعه فضای سبز شهر سنندج یکی از مهم ترین دغه دغه مدیران شهرداری است که این امر مهم باید برا ساس مطالعات لازم صورت پذیرد.
وی گفت : اصلاح شبکه آب رسانی و تامین منابع آبی یکی از مهم ترین فاکتورها در جهت توسعه فضای سبز است که مدیریت جدید سازمان پارکها باید در اولویت برنامه های خود قرار دهد.
مهندس حیدری افزود : شاید احداث پارکها و توسعه فضای سبز در اولویت برنامه های سازمان پارکها باشد اما بحث نگهداری از پارکها در جهت کاهش هزینه ها هم بسیار مهم و حائز اهمیت است.
وی عنوان کرد : علاوه بر توسعه فضای سبز یکی ازمهم ترین مطالبه شهروندان از سازمان پارکها حفظ و صیانت از پارکهای جنگلی در سطح شهر از جمله پارک جنگلی آبیدر است.
معاون اداری و مالی شهرداری سنندج نقش فرهنگ سازی را در جهت مشارکت دادن شهروندان در اجرای برنامه های سازمان پارکها را مهم دانست و تاکید کرد : شهروندان می تواند در حفظ و نگهداری از پارکها و بوستانهای سطح شهر سازمان پارکها را یاری نمایند.
مهندس حیدری در پایان از زحمات شبانه روزی مهندس عرفان فتحی مدیر عامل سابق سازمان پارکها تقدیر و تشکر نمود و ابراز امیدواری نمود : مدیریت جدید با برنامه ریزی مناسب در جهت پیشبرد برنامه سازمان پارکها در راستای توسعه سرانه فضای سبز بیش از پیش موفق باشد.
مهندس قانع حسینی دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی در رشته مرتع و آبخیزی دارای است و از سوابق قبلی وی می توان به مدیر اداره زیبا سازی ، رئیس مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر ی شهرداری ، معاون خدمات شهری شهرداری منطقه دو و معاون سازمان پارکها اشاره نمود.

منبع خبری:روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری سنندج