جهش تولید | شنبه، ۸ آذر ۱۳۹۹

سرپرست سازمان اتوبوسرانی سنندج وحومه منصوب شد - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

سرپرست سازمان اتوبوسرانی سنندج وحومه منصوب شد

سرپرست سازمان اتوبوسرانی سنندج وحومه منصوب شد


با حکم شهردار سنندج:

سرپرست سازمان اتوبوسرانی سنندج وحومه منصوب شد

مراسم معارفه سرپرست جدید سازمان اتوبوس رانی با حضور جمعی از مدیران شهرداری برگزار شد.
شهردار سنندج با صدور حکمی شکور صلواتی را بعنوان سرپرست سازمان اتوبوسرانی منصوب نمود.
معاون اداری ومالی شهرداری سنندج در مراسم معارفه اظهار داشت: سازمان اتوبوسرانی یکی از سازمانهای خدماتی است که نقش بسزایی در خدمت به شهروندان دارد.
مهندس لقمان حیدری بیان کرد: سازمان اتوبوسرانی متاسفانه دارای مشکلاتی عدیده ای نظیر کمبود درآمد است که ترغیب شهروندان به استفاده از ناوگان حمل ونقل عمومی در افزایش درآمد این سازمان تاثیر گذار است.
وی گفت : وضعیت تپوگرافی شهر سنندج بگونه ای است که خیابانهای آن دارای عرض کمی است و تردد اتوبوس در این خیابانها بسیار مشکل است.
حیدری افزود : بجز نواحی منصل و شهرکهای دور دست تعدادی کمی از شهروندان از اتوبوس در سفرهای درون شهری استفاده می کند که باید با برنامه ریزی وفرهنگ سازی شهروندان نزدیک به هسته مرکزی را نیز به استفاده از اناوگان حمل ونقل عمومی ترغیب نمود.
وی از زحمات چند ساله زاهد مرغوبی مدیر عامل اسبق تقدیر وتشکر نمود و ابراز امیدواری نمود مدیریت جدید با هماهنگی و برنامه ریزی اقدامات لازم را در راستای خدمات رسانی شایسته به شهروندان را صورت دهد.
شکور صلواتی دارای مدرک کارشناسی حسابداری است و از سوابق اجرایی وی می توان به مدیر هماهنگی ونظارت بر خدمات شهری ،مدیر فنی کمیته حفاظت فنی وبهداشت کار،مدیر ستاد حوادث برفروبی، عضو کمیته راهبردی مدل اجتماع محور شهرستان و مدیر ستاد خدمات سفرشهرداری اشاره نمود.

 

منبع خبری:روابط عمومی وامور بین الملل شهرداری

آدرس کوتاه :