جهش تولید | شنبه، ۸ آذر ۱۳۹۹

سرمایه گذاری نیازمند تغییر اساسی در نوع نگاه مدیران است - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

سرمایه گذاری نیازمند تغییر اساسی در نوع نگاه مدیران است

سرمایه گذاری نیازمند تغییر اساسی در نوع نگاه مدیران است


استاندار کردستان گفت:

سرمایه گذاری نیازمند تغییر اساسی در نوع نگاه مدیران است

عبدالمحمد زاهدی در جلسه خدمات سرمایه گذاری استان بابیان این مطلب افزود: علیرغم اقدامات صورت گرفته هنوز روند سرمایه گذاری در کردستان کند است.

وی خطرپذیری مدیران را لازمه ایجاد حرکت و سرمایه گذاری عنوان کرد و گفت :جذب سرمایه گذار به هر شکل ممکن باید صورت بگیرد و وظیفه مدیران تسهیل و آماده سازی بسترهای مورد نیاز در این خصوص است.

زاهدی با بیان اینکه مدیران نباید خود را در قوانین و مقررات دست و پاگیر محصور کنند تاکید کرد : بیانات مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی باید ملاک عمل همه دستگاه های اجرایی استان باشد.

استاندار کردستان به همکاری و تعامل خوب دستگاه های نظارتی برای تسهیل سرمایه گذاری اشاره کرد و اظهار داشت: مدیران به هیچ وجه نباید دستگاه های نظارتی را بهانه کار نکردن قرار دهند چرا که اگر هدف کمک به توسعه استان باشد آنان نیز کمک خواهند کرد.

وی رفع موانع اساسی بر سر راه سرمایه گذاری را خواسته جدی خود از مدیران عنوان کرد و گفت: در کردستان با توجه به مشکلاتی که در حوزه زیر ساخت ها وجود دارد باید برای سرمایه گذار جاذبه ایجاد کرد.

زاهدی  با اشاره به اینکه در استان های دیگر زیر ساخت های مورد نیاز برای سرمایه گذاری فراهم است افزود: در استانی همانند کردستان باید تلاش مضاعف صورت بگیرد و در صورت به ثمر نشستن چند طرح سرمایه گذاری  راه برای دیگر سرمایه گذاران باز خواهد شد.

استاندار کردستان با بیان اینکه بعضی از سرمایه گذاران اقلیم کردستان عراق تمایل به سرمایه گذاری دارند افزود :با توجه به همجواری و تشابهات فرهنگی و اجتماعی زمینه های مناسبی برای سرمایه گذاری آنان فراهم شده است که باید از این امکان بهترین استفاده شود.

منع خبری: پایگاه اطلاع رسانی استانداری

آدرس کوتاه :